Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2011, 14:38

Wieści ze świata (Crysis 2, Beyond Good & Evil HD, Outland) 18/03/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie debiutu Beyond Good & Evil HD na PS3, darmowym weekendzie z Monday Night Combat, a także usunięciu dema Crysis 2 z oferty PSN. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie debiutu Beyond Good & Evil HD na PS3, darmowym weekendzie z Monday Night Combat, a także usunięciu dema Crysis 2 z oferty PSN. Zapraszamy do lektury.

Beyond Good & Evil HD

Firma Ubisoft poinformowała, że do premiery wznowienia przygodowej gry akcji Beyond Good & Evil w wersji na PlayStation 3 (PlayStation Network) dojdzie nie wcześniej, niż w maju tego roku. Przypominamy, że odrestaurowana odsłona niezwykłych przygód reporterki Jade od 2 marca dostępna jest z poziomu Xbox Live. Użytkownicy Xboksa 360 na zakup remake’u wielkiego dzieła Michela Ancela, twórcy postaci Raymana, muszą przeznaczyć 800 punktów Microsoftu.

Wieści ze świata (Crysis 2, Beyond Good & Evil HD, Outland) 18/03/11 - ilustracja #1

Monday Night Combat

W ten weekend użytkownicy platformy Steam mogą przetestować za darmo sieciową strzelaninę TPP Monday Night Combat. W przypadku, gdy produkcja studia Uber Entertainment przypadnie Wam do gustu, możecie nabyć ją w promocyjnej cenie 7,69 euro (ok. 31 złotych). Obniżka będzie obowiązywać do poniedziałku.

Nintendo 3DS

3DS – najnowsza przenośna platforma firmy Nintendo – pobił rekord brytyjskiego Amazona w liczbie zamówień przedpremierowych. Japońska konsola pozostawiła w tyle dotychczasowych liderów, czyli PlayStation 3 (o 20%), Wii (o 56%) oraz DSi (o 255%). Analitycy podejrzewają, że jednym z powodów tak sporego zainteresowania są zapowiedzi Nintendo, z których wynika, że w dniu premiery 3DS będzie dostępny w stosunkowo niewielkiej liczbie egzemplarzy (900 tysięcy na całą Europę). Do premiery platformy na naszym rynku dojdzie za tydzień, 25 marca.

Crysis 2

Firma Electronic Arts i studio Crytek po zaledwie dwóch dniach zdecydowały się usunąć wersję demonstracyjną strzelaniny Crysis 2 z bazy PlayStation Network. Oficjalnym powodem decyzji są rzekome problemy z serwerami i chęć usunięcia ich przed przyszłotygodniową premierą pełnej wersji gry. Gracze twierdzą jednak, że w rzeczywistości Crysis 2 na PS3 nie prezentuje się najlepiej (szczególnie pod kątem grafiki), w związku z czym EA ściągnęło demo z PSN chcąc uniknąć dalszej krytyki, mogącej storpedować debiut.

Outland

Outland – kolejna produkcja studia Housemarque, znanego ze strzelanin Dead Nation i Super Stardust HD – trafi do oferty PlayStation Network oraz Xbox Live Arcade na przełomie kwietnia i maja tego roku. Przypominamy, że produkcja będzie platformówką z elementami gier logicznych. Wcielimy się w niej w uzdolnionego akrobatycznie młodzieńca, którego dręczą wizje potężnej bitwy. Outland stanowić będzie połączenie mechanizmów z takich gier, jak Prince of Persia i Another World z systemem zmiany kolorów znanym z shmupa o tytule Ikaruga. Polega to na tym, że nasz podopieczny posiądzie dwie formy – jasną i ciemną, pomiędzy którymi będzie się dowolnie przełączać, by walczyć z przeciwnikami i rozwiązywać zagadki.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

World of Tanks

NightSky

Mass Effect 2: The Arrival

Warhammer 40,000: Space Marine

Anomaly: Warzone Earth

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Air Conflicts: Secret Wars

Anarchy Reigns

Gods Eater Burst

NASCAR 2011: The Game

Sins of a Solar Empire: Rebellion

Yoostar 2

Nintendogs + Cats: French Bulldog & New Friends

Steel Diver

Operation Flashpoint: Red River

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Assassin's Creed: Brotherhood na PC Gramy!

Crysis 2 - Gatekeepers

Swarm

gry