Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Monday Night Combat (PC)

Monday Night Combat

Dynamiczna sieciowa strzelanka z widokiem zza pleców postaci. Tłem fabularnym dla wieloosobowych zmagań w jest telewizyjny program przyszłości, w którym zawodnicy toczą walki na śmierć i życie.

Akcji | TPP | TPS | indie

Okładka Monday Night Combat (PC)

data premiery gry:

11sie2010

X360

24sty2011

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez firmę Uber Entertainment Monday Night Combat to sieciowa strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.

Tłem fabularnym dla wieloosobowych zmagań w sieci jest telewizyjny program przyszłości, w którym zawodnicy toczą walki na śmierć i życie, aby zadowolić spragnionych wrażeń widzów. Do walki staje sześć różnych klas postaci. Autorzy nie wybiegli poza standardowe ramy i wśród wojowników znajdziemy zarówno Snajperów, Zwiadowców, jak i stawiających na potężną siłę ognia Twardzieli. Każda postać ma dodatkowo kilka różnych ulepszeń, w które może inwestować pozyskane od sponsorów środki.

Twórcy przygotowali dwa tryby rozgrywki. W pierwszym z nich czteroosobowy zespół śmiałków musi utrzymać przy sobie tak zwaną "Money Ball" i ochronić ją jak najdłużej przed kolejnymi falami nacierających robotów. Druga możliwość pozwala dwóm drużynom stanąć naprzeciwko siebie i przy wsparciu robotów rozsądzić, która ekipa jest silniejsza.

Graficznie Monday Night Combat bardzo przypomina Team Fortress 2. Postacie, roboty i całe otoczenie wykonane jest w kreskówkowym stylu, który sprawia, że prezentowana na ekranie przemoc wydaje się mniej realistyczna.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-6  

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 132 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 4,2 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Gry podobne do Monday Night Combat

Klasyfikacja PEGI Monday Night Combat

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Monday Night Combat

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Super Monday Night Combat - kolejna strzelanina typu free-to-play

wiadomość26 sierpnia 2011

Studio Uber Entertainment zapowiedziało grę Super Monday Night Combat. Jest to kolejne wydanie debiutującej w zeszłym roku strzelaniny, tym razem oparte na modelu free-to-play.

Wieści ze świata (Crysis 2, Beyond Good & Evil HD, Outland) 18/03/11

wiadomość18 marca 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie debiutu Beyond Good & Evil HD na PS3, darmowym weekendzie z Monday Night Combat, a także usunięciu dema Crysis 2 z oferty PSN. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Angry Birds 2, Ninja Gaiden 3, Magicka) 25/01/11
Wieści ze świata (Angry Birds 2, Ninja Gaiden 3, Magicka) 25/01/11

wiadomość25 stycznia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o domniemanych pierwszych przeciekach na temat Angry Birds 2, premierze gry Magicka, poziomie trudności w Ninja Gaiden 3 oraz nowym silniku graficznym Bethesdy. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Bad Company 2, Team Fortress 2, Test Drive Unlimited 2) 29/10/10
Wieści ze świata (Bad Company 2, Team Fortress 2, Test Drive Unlimited 2) 29/10/10

wiadomość29 października 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zapowiedzianych dodatkach typu DLC do gier Enslaved: Odyssey to the West, MAG i Monday Night Combat, aktualizacjach do Battlefield: Bad Company 2 i Team Fortress 2 oraz niespodziankach w The Sly Collection Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (FIFA 11, Alan Wake, Mass Effect 2) 7/07/10
Wieści ze świata (FIFA 11, Alan Wake, Mass Effect 2) 7/07/10

wiadomość7 lipca 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze strzelaniny Blacklight: Tango Down, ścieżce dźwiękowej do przygód Alana Wake’a, nowej odsłonie cyklu Ship Simulator, dacie premiery FIFA 11, ofercie Xbox Live Arcade, a także przyszłych projektach Hideo Kojimy. Zapraszamy do lektury.

X360
PC