Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS4X360PS3
Okładka Air Conflicts: Secret Wars (PC)

Air Conflicts: Secret Wars

Zręcznościowa strzelanka lotnicza, rozgrywająca się w okresie I i II wojny światowej. Wcielamy się w niej w pilota i uczestniczymy w słynnych podniebnych bitwach. Produkcja umożliwia granie w dwóch trybach sterowania i oprócz kampanii zawiera parę pojedynczych scenariuszy.

Zręcznościowe | I wojna światowa | II wojna światowa | samoloty

Okładka Air Conflicts: Secret Wars (PC)

producent: Games Farm

wydawca PL: Techland

Strona oficjalna

data premiery gry:

1lip2011

PC X360 PS3

4lis2016

PS4

Air Conflicts: Secret Wars to gra lotnicza na PC, PS4 itd., w której możemy wcielić się w pilota wojskowego i wziąć udział w najsłynniejszych bitwach powietrznych zarówno z pierwszej jak i drugiej wojny światowej.

Gra oferuje dwa tryby sterowania. Pierwszy z nich jest stuprocentowo zręcznościowy. Drugi zapewnia większy poziom realizmu, choć jednocześnie daleko mu do pełnowymiarowej symulacji. Co ciekawe, w trakcie kampanii zajmiemy się głównie wspieraniem z powietrza różnorodnych ruchów oporu z okresu II wojny światowej, w tym francuskiego Maquis oraz rodzimej Armii Krajowej. Samodzielne misje pozwalają natomiast spróbować własnych sił m.in. w Bitwie nad Neretwą, Oblężeniu Tobruku oraz Akcji Taśma. Weźmiemy w nich wszystkich udział zasiadając za sterami jednego z szesnastu samolotów.

Wypełniając poszczególne zadania będziemy m.in. toczyć pojedynki z innymi pilotami, bombardować cele naziemne, atakować wrogie konwoje, eskortować jednostki sprzymierzone, jak również brać udział w misjach zwiadowczych. Za realizację zadań otrzymujemy punkty doświadczenia, które następnie wykorzystujemy do ulepszania statystyk naszego wirtualnego alter ego, unowocześniania samolotu oraz zwiększania umiejętności drugich pilotów. Odpowiednią różnorodność doznań wizualnych zapewnia ponad dwadzieścia odmiennych lokacji odtworzonych zgodnie z prawdą historyczną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 159 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,8 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Air Conflicts: Secret Wars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Air Conflicts: Secret Wars

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.66 GHz
  • 3 GB RAM
  • karta grafiki 768 MB (GeForce 8800 GTX lub lepszy)
  • 9 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Ujawniono zręcznościową grę lotniczą Air Conflicts: Secret Wars
Ujawniono zręcznościową grę lotniczą Air Conflicts: Secret Wars

wiadomość2 grudnia 2010

W ostatnich miesiącach miłośnicy zręcznościowych gier lotniczych raczej nie mieli zbyt wielu powodów do narzekań. Kolejną propozycję dla nich szykuje duet Games Farm oraz bitComposer Games, który ogłosił właśnie, że trwają prace nad Air Conflicts: Secret Wars.

PC
X360
PS3
PS4