Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2009, 10:40

autor: Jiker

Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Borderlands, Mass Effect) 24/08/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź DLC do Castle Crashers, Borderlands i Batman: Arkham Asylum, kolejna promocja Guitar Hero 5, premiera drugiego rozszerzenia do Mass Effect i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź DLC do Castle Crashers, Borderlands i Batman: Arkham Asylum, kolejna promocja Guitar Hero 5, premiera drugiego rozszerzenia do Mass Effect i inne. Zapraszamy do lektury.

Castle Crashers

Studio The Behemoth podzieliło się szczegółami na temat nowego dodatku DLC o tytule Necromantic Pack do zręcznościowej gry akcji Castle Crashers. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że w jego skład wejdą dwie postacie (nekromanta oraz sługa kultu), zwierzak (lewitująca głowa smoka) oraz dwa rodzaje broni (maczuga i piła mechaniczna). Póki co nie znamy daty premiery dodatku, lecz mając na uwadze fakt, że już za nieco ponad dwa dni dzieło będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny, możemy się spodziewać, że dojdzie do niej już niedługo. Tajemnicą owiana jest także cena DLC. Na koniec pragniemy przypomnieć, że już w przyszłym miesiącu Castle Crashers zostanie wydane także w wersji na PlayStation 3.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Borderlands, Mass Effect) 24/08/09 - ilustracja #1

Batman: Arkham Asylum

Zbierająca świetne noty gra Batman: Arkham Asylum (europejska premiera edycji konsolowych już 28 sierpnia, na PC dopiero w połowie września) doczeka się już niedługo pierwszego dodatku DLC. Będzie on w pełni darmowy i zostanie opublikowany w wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360. Zwiastuje go wiadomość od twórców, którą można odczytać z poziomu menu gry.

Perfect Dark

Z najnowszych informacji opublikowanych przez firmę Rare wynika, że konwersja strzelaniny FPP Perfect Dark (wydanej oryginalnie na Nintendo 64) na Xboksa 360 trafi do oferty Xbox Live Arcade zimą 2009 roku. Przygody Joanny Dark będą nie tylko hulać w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, oferując fascynującą rozgrywkę dla jednego gracza, ale również umożliwią nam uruchomienie trybu kooperacji dla dwóch osób na podzielonym ekranie, kooperacji sieciowej dla czterech graczy, a także klasycznego multiplayera.

Guitar Hero 5

W Stanach Zjednoczonych złożenie zamówienia przedpremierowego na Guitar Hero 5 w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3 będzie równoznaczne z otrzymaniem darmowej wersji Guitar Hero: Van Halen. Natomiast w Wielkiej Brytanii w ramach promocji gracze mogą liczyć na prezent w postaci Guitar Hero: World Tour (sama gra, bez instrumentów). Wystarczy, że zdecydują się już teraz na zakup GH5 (Guitar Bundle i lepsze). Europejska premiera najnowszej odsłony słynnej marki już 18 września.

Borderlands

Gra akcji Borderlands jeszcze nie wyszła (premiera w październiku), a jej twórcy z firmy Gearbox Software już pracują nad pierwszymi dodatkami DLC. „Ludzie będą zaskoczeni, gdy zobaczą, jak szybko je wydamy ”, oznajmił z powagą Randy Pitchford. Choć raczej zabrzmiało to jak żart.

Mass Effect

W zupełnej ciszy doszło do premiery drugiego dodatku DLC do cRPG Mass Effect. Rozszerzenie Pinnacle Station kosztuje 400 punktów MS i zapewnia około 2-3 godzin zabawy. Wszystko wskazuje na to, że póki co jest ono dostępne wyłącznie dla mieszkańców Szwecji i Szwajcarii.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Def Jam Rapstar

StarCraft II: Wings of Liberty

Diablo III

Dynasty Warriors: Strikeforce

Pop 'n Music

Vandal Hearts: Flames of Judgment

The Clique: Diss and Make Up

Europa Universalis III: Heir to the Throne

East India Company: Privateer

Red Faction: Guerrilla

LEGO Rock Band

Supreme Commander 2

Order of War

Nier X360

Nier PS3

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey PSP

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey DS

King's Bounty: Wojownicza księżniczka

Men of War: Red Tide

Rig'n'Roll

Age of Pirates: Captain Blood X360

Age of Pirates: Captain Blood PC

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Batman: Arkham Asylum

Buzz! Quiz World

Haunted

Singularity

Just Cause 2

Gamescom: Co pokazuje EA? video reportaż

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Gramy w Gran Turismo 5 Gramy!

Gramy w Dragon Age: Początek na PC Gramy!

Gramy w StarCraft II Gramy!

Przegląd tygodnia - prosto z Kolonii video magazyn

Gramy w Need for Speed Shift na PC Gramy!

World of Warcraft: Cataclysm

Diablo III - Monk #1

Diablo III - Monk #2

Avatar: The Game

Mount & Blade: Warband

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry