Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2008, 11:08

autor: vampire

Urodzinowa loteria Guild Wars

W ubiegły poniedziałek Guild Wars obchodził swoje trzecie już urodziny, z tej też okazji twórcy - ArenaNet zaplanowali specjalne święto, które rozpoczęło się 24 kwietnia a zakończy dziś. Poza atrakcjami takimi jak na przykład torty pozostawiane przez pokonanych przeciwników, czy prezenty dla postaci będących w grze od 3 lat ogłoszona została specjalna loteria.

W ubiegły poniedziałek największy konkurent World of Warcraft Guild Wars obchodził swoje trzecie już urodziny, z tej też okazji twórcy - ArenaNet zaplanowali specjalne święto, które rozpoczęło się 24 kwietnia, a zakończy dziś. Poza atrakcjami, takimi jak na przykład torty pozostawiane przez pokonanych przeciwników, czy prezenty dla postaci będących w grze od 3 lat, ogłoszona została specjalna loteria, w której do zdobycia jest wiele atrakcyjnych nagród.

Aby się do niej zapisać wystarczy do 31 maja wypełnić formularz znajdujący się na oficjalnej stronie. Posiadanie konta w GW nie jest wymagane, a nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich zgłoszeń. Europejska edycja konkursu startuje dzisiaj. Jest o co zabiegać biorąc pod uwagę co można zgarnąć w jej amerykańskim odpowiedniku - główna nagroda to niesamowicie wydajny, wyposażony w GF 8800GTX laptop Alienware Area 51 m15x. Pozostałe zresztą również nie pozostawiają wiele do życzenia - są to karty graficzne ATI Radeon HD 3870 512MB, karty dźwiękowe Creative Labs X-Fi ExtremeGAmer, oraz peryferia Logitech - glośniki G51, myszy G9 i klawiatury G15. Zapewne w Europie nagrody będą nieco inne, miejmy jednak nadzieję, iż równie atrakcyjne

Urodzinowa loteria Guild Wars - ilustracja #1

Przypomnijmy, że GW do tej pory sprzedał się w ponad 5 milionach egzemplarzy. Gra doczekała się w sumie trzech dodatków, w produkcji zaś znajduje się jej sequel.