Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 28 lutego 2008, 20:20

U-Boat Missions - dodatek do Silent Hunter IV w planie wydawniczym Cenega Poland

Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już wkrótce na rynku pojawi się długo oczekiwany dodatek do najlepszej symulacji okrętu podwodnego Silent Hunter IV. Nowy dodatek zostanie wydany w polskiej wersji językowej z napisami, w rewelacyjnej cenie 59,90 złotych. Wszyscy fani u-bootów wreszcie będą mogli wziąć udział w akcjach państw osi przeciwko siłom Aliantó

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już wkrótce na rynku pojawi się długo oczekiwany dodatek do najlepszej symulacji okrętu podwodnego Silent Hunter IV. Nowy dodatek zostanie wydany w polskiej wersji językowej z napisami, w rewelacyjnej cenie 59,90 złotych. Wszyscy fani u-bootów wreszcie będą mogli wziąć udział w akcjach państw osi przeciwko siłom Aliantów.

U-Boat Missions - dodatek do Silent Hunter IV w planie wydawniczym Cenega Poland - ilustracja #1

Pakiet dodatkowych misji do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific skupia się na szerzej nieznanej kampanii niemieckich U-bootów na Oceanie Indyjskim w trakcie drugiej wojny światowej. Niepowtarzalny realizm historyczny i szereg nowych opcji zapewni ci wiele godzin doskonałej zabawy. U-Boat Missions to między innymi zupełnie nowy tryb strategiczny, dodatkowe okręty podwodne, usprawniona mapa nawigacyjna, rozszerzony system napraw i wiele innych. Każdy fan symulacji okrętów podwodnych po prostu musi mieć ten dodatek!

Charakterystyczne cechy:

  • Dodatek do wielokrotnie nagradzanego symulatora okrętu podwodnego – Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific.
  • Niemiecka kampania na Oceanie Indyjskim – objęcie dowodzenia nad jednym z u-bootów!
  • Uczestnictwo w walkach od lipca 1943 do maja 1945.
  • Korzystanie z japońskich baz morskich Penang, Singapur, Dżakarta czy Surabaya.
  • Możliwość zlecenia zwiadu lotniczego.
  • Możliwość wezwania na pomoc grup bojowych, znajdujących się w pobliżu.
  • Nowe okręty podwodne – m.in typ IX-D2 i rewolucyjny typ XVIII z napędem Walthera.
  • Unikatowy system bohaterów – dodaj do swojej załogi prawdziwych specjalistów.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions