Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions (PC)
OkładkaSilent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions (PC)

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions PC

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions jest oficjalnym rozszerzeniem do wojennej symulacji łodzi podwodnej Silent Hunter 4.

To jest dodatek do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific.

Symulacje | II wojna światowa | okręty podwodne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions Premiera PC

29lutego2008

pudełko PL

10kwietnia2008

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions jest pierwszym oficjalnym dodatkiem do jednego z najlepszych symulatorów okrętów podwodnych z czasów II wojny światowej. Głównym teatrem działań jest Ocean Indyjski, na którym zmagały się przede wszystkim floty Stanów Zjednoczonych i Japonii, jednakże swój udział w walce miała także niemiecka flota U-botów. Jest to bardzo niewielki, ale historycznie zgodny z rzeczywistością wycinek przeprowadzanych przez nią operacji.

Nowa kampania, jaką oferuje U-Boat Missions rozpoczyna się w lipcu 1943 roku i trwa aż do końca wojny, czyli maja 1945 roku. Gracz wyrusza na morze jako świeżo upieczony kapitan, by wraz ze zdobywanym doświadczeniem i rosnącym tonażem zatopionych statków awansować w oficerskiej drabince. Zdobycie wyższego stopnia wojskowego wiąże się także z dostępem do nowych źródeł strategicznych ułatwiających życie na morzu. Jest to między innymi możliwość wydawania rozkazów samolotom patrolującym lub pomoc ze strony większych grup uderzeniowych. Wzrost rangi wiąże się także z dostępem do nowszych i lepiej wyposażonych typów łodzi podwodnych: specjalnie przystosowany do dalekomorskich patroli typ IX-2 i wyposażony w napęd Walthera typ XVIII.

Wraz z nowym teatrem działań, gra oferuje także nowe porty, w których można uzupełnić paliwo i zapas torped. Są to bazy morskie w malezyjskim Penang, Singapurze oraz indonezyjskich Dźakarcie i Surabai.

Jedną z nowości wprowadzonych w dodatku są także bohaterowie. To historyczne postacie, prawdziwi dowódcy i oficerowie służący w czasie wojny na U-botach. Dodają oni grze nie tylko bardziej rzeczywistego i namacalnego klimatu, ale posiadają pewne specjalne umiejętności, które w wyjątkowo kryzysowych sytuacjach mogą nawet uratować okręt.

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 171 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.7 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific – U-Boat Missions Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (Geforce 6600 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista