Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

GTA Online / Grand Theft Auto Online Najnowsze wiadomości i informacje

Dlaczego nie dostaliśmy jeszcze DLC dla pojedynczego gracza do GTA V

Miki, 5 lutego 2016, 11:40

Podczas konferencji telefonicznej, podsumowującej trzeci kwartał roku fiskalnego, dyrektor generalny Take-Two Strauss Zelnick pochwalił się wynikami finansowymi, jakie osiąga firma, między innymi dzięki GTA Online. Moduł zarabia więcej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Może to tłumaczyć, dlaczego nie dostaliśmy jeszcze żadnych fabularnych dodatków do gry GTA V.

Aktualizacja do GTA Online z własnymi organizacjami przestępczymi już dostępna

Arantasar, 15 grudnia 2015, 15:43

Na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One ukazała się najnowsza aktualizacja do gry Grand Theft Auto Online. Ważąca 1,3 GB łatka wprowadza sporo dodatkowej zawartości, między innymi możliwość kierowania własną organizacją przestępczą oraz luksusowy jacht i apartamenty.

Własne organizacje przestępcze w GTA Online

Draug, 11 grudnia 2015, 14:08

W przyszłym tygodniu Grand Theft Auto Online – multiplayerowy moduł GTA V – wzbogaci się o dużą aktualizację Executives and Other Criminals (pol. Szefowie i inni przestępcy). Wprowadzi ona sporo zawartości, pozwalając graczom pławić się w luksusie i żyć jak szefowie przestępczego światka.

Grand Theft Auto Online ma 8 milionów graczy tygodniowo

Draug, 6 listopada 2015, 18:38

Przy okazji publikacji swojego ostatniego raportu finansowego firma Take-Two Interactive zdradziła, że w Grand Theft Auto Online gra co tydzień ok. 8 milionów graczy. To świetny wynik, który plasuje dzieło Rockstar Games w czołówce najpopularniejszych produkcji sieciowych.

GTA V nie otrzyma fabularnych DLC w najbliższej przyszłości

luckie, 14 września 2015, 09:32

Studio Rockstar nie planuje w najbliższej przyszłości żadnych dużych dodatków do Grand Theft Auto V, skupiając się głównie na nowej zawartości do GTA Online.

GTA V - Rockstar Editor na konsolach i Freemode Events zadebiutują 15 września

Entelarmer, 11 września 2015, 11:48

Firma Rockstar ujawniła datę wydania i zawartość nadchodzącej aktualizacji Grand Theft Auto V. Ta zadebiutuje 15 września i wprowadzi nowe atrakcje do trybu sieciowego, wyczekiwany Rockstar Editor na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 oraz dodatkowe opcje dla niego. Jednocześnie zapowiedziano brak kolejnych dużych aktualizacji dla GTA Online na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Grand Theft Auto V - z modów do single playera można korzystać bez obaw o zbanowanie

Góral, 8 maja 2015, 11:12

Kilka dni temu wyszło na jaw, że aktualizacja PC-towego Grand Theft Auto V zablokowała możliwość korzystania z modów, a niedługo później Rockstar zaczął przyznawać ostrzeżenia osobom bawiącym się modyfikacjami. Okazało się, że blokada nie była zamierzona i mody w trybie dla jednego gracza nie są zakazane. Studio walczy za to z oszustami, wpływającymi na rozgrywkę w GTA Online.

Rockstar karze za mody w GTA V na PC. Nowa modyfikacja pozwala na grę poza oficjalnymi serwerami

Entelarmer, 4 maja 2015, 10:45

Firma Rockstar zdecydowała się oznaczać użytkowników GTA V korzystających z fanowskich modyfikacji. Ponadto dziś ukazał się mod FiveM, pozwalający na granie w sieci na dedykowanych serwerach tworzonych przez użytkowników.

Grand Theft Auto V w końcu dostępne na PC-tach

Góral, 14 kwietnia 2015, 09:45

Po kilkunastu miesiącach oczekiwania PC-towa wersja słynnego Grand Theft Auto V w końcu zadebiutowała na rynku. Produkcja od kilku godzin jest już dostępna na "blaszakach". Jak to zwykle bywa w przypadku dużych projektów, tak i tym razem premiera nie obyła się bez problemów, o których przeczytacie w rozwinięciu wiadomości.

GTA V na PC – wyciekł zwiastun trybu sieciowego

Entelarmer, 3 kwietnia 2015, 12:16

Kolejny zwiastun GTA V na PC pojawił się na rosyjskim kanale studia Rockstar. Tym razem filmik skupia się na module rozgrywki sieciowej i uwzględnia niedawną aktualizację Heists.

Dziś premiera GTA Online Heists

Arantasar, 10 marca 2015, 12:01

Firma Rockstar udostępniła dziś długo oczekiwany patch wprowadzający do gry GTA Online tryb napadów. Dostępność aktualizacji jest uzależniona od obszaru geograficznego i kolejne regiony sukcesywnie otrzymują możliwość pobrania rozszerzenia. GTA Online Heists oprócz tytułowych napadów zawiera także nowe tryby rozgrywki, codzienne wyzwania oraz masę premierowego uzbrojenia, ekwipunku i pojazdów.

GTA Online – tryb napadów dostępny dla wybranych graczy

Luc, 9 marca 2015, 10:51

Długo wyczekiwany patch wprowadzający tryb napadów do GTA Online zadebiutuje dopiero jutro, ale część graczy otrzymała dostęp do aktualizacji odrobinę wcześniej. Pośród szczęśliwców są zarówno posiadacze konsol minionej, jak i obecnej generacji.

GTA Online Heists – nowe screeny i krótki zwiastun z trybu napadów

Renox, 6 marca 2015, 09:55

W sieci pojawiła się pokaźnych rozmiarów paczka nowych screenów z trybu rabunkowego do gry Grand Theft Auto Online o nazwie Heists. Kooperacyjne napady tworzone z myślą o czterech osobach grających w tym samym czasie zadebiutują na konsolach wraz z najnowszą aktualizacją 10 marca. W rozwinięciu znajdziecie również krótki zwiastun ze wspomnianych napadów.

GTA Online – napady to nie jedyny tryb, który doda aktualizacja

Luc, 4 marca 2015, 12:45

Zbliżająca się aktualizacja sieciowego modułu GTA V będzie znacznie większa niż przypuszczaliśmy. Oprócz wyczekiwanego trybu napadów, ma się w niej znaleźć także kilka innych opcji rozgrywki oraz wiele niezapowiedzianych wcześniej usprawnień.

GTA Online – wyciekły grafiki z trybu napadów

Arantasar, 23 lutego 2015, 13:08

W sieci pojawiły się grafiki z oczekiwanego od dłuższego czasu trybu napadów w grze GTA Online. Screeny prezentują głównie nowe uzbrojenie, ekwipunek i pojazdy. Heist DLC w wersji konsolowej ma zadebiutować jeszcze przed pecetowym wydaniem GTA V planowanym na 24 marca.

GTA Online umożliwi transfer postaci na PC. Wymagania sprzętowe poznamy w przyszłym tygodniu

luckie, 18 grudnia 2014, 11:11

Studio Rockstar zapewniło, że grający w Grand Theft Auto Online na konsolach będą mogli przenieść swój postęp w grze do wersji PC. Wymagania sprzętowe komputerowego wydania zostaną ujawnione w przyszłym tygodniu.

Grand Theft Auto Online – premiera kooperacyjnych napadów na początku przyszłego roku, nowy trailer

Ender, 16 grudnia 2014, 18:29

Studio Rockstar potwierdziło, że na początku przyszłego roku do fanów Grand Theft Auto V trafi długo oczekiwany tryb kooperacyjnych napadów, który będzie integralną częścią popularnego modułu zabawy wieloosobowej (Grand Theft Auto Online). Deweloperzy opublikowali również pierwszy trailer przedstawiający napady w akcji.

Grand Theft Auto Online – 2,5 miliarda godzin spędzonych na rozgrywce, tryb sieciowych napadów już wkrótce

Ender, 13 listopada 2014, 20:45

Rockstar opublikował dużą infografikę, która zawiera liczne statystyki związane z sieciowym trybem zabawy w Grand Theft Auto V, tzw. Grand Theft Auto Online. Z zawartych w niej informacji dowiadujemy się chociażby, że fani GTA spędzili w sumie 2,3 miliarda godzin na zabawie z innymi graczami. Deweloperzy zapowiedzieli przy tym po raz kolejny debiut trybu sieciowych napadów.

Grand Theft Auto Online - kolejne informacje na temat napadów

Góral, 6 sierpnia 2014, 15:37

Kilka dni temu w kodzie gry Grand Theft Auto V odkryto animacje postaci z nadchodzącego trybu kooperacyjnych napadów. Okazało się jednak, że to nie wszystko, co ukryto w plikach produkcji i dziś możemy Wam przekazać informacje dotyczące maksymalnego łupu i specjalizacji bohaterów uczestniczących w rabunkach.

Grand Theft Auto Online – około 60 milionów dolarów z samych mikrotransakcji

luckie, 18 lutego 2014, 09:18

W czwartym kwartale 2013 roku sprzedaż wirtualnych pieniędzy w Grand Theft Auto Online wygenerowała niemal połowę ogólnych przychodów firmy Take-Two z dystrybucji cyfrowej. Na tej podstawie da się łatwo wyliczyć, że wydawca zarobił jakieś 60 milionów dolarów na samych mikrotransakcjach w GTA Online.

Grand Theft Auto V - 32,5 mln egzemplarzy w sklepach. W GTA Online zagrało 70% posiadaczy "podstawki"

Góral, 4 lutego 2014, 12:22

Firma Take-Two Interactive ujawniła w opublikowanym raporcie finansowym, że gra Grand Theft Auto V trafiła do sprzedawców na całym świecie w ilości 32,5 mln egzemplarzy. Jednocześnie wyjawiono, że w sieciowy tryb produkcji - Grand Theft Auto Online - zagrało 70% osób posiadających podstawową wersję.

Grand Theft Auto Online otrzymało świąteczne prezenty

Draug, 24 grudnia 2013, 16:05

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w grze Grand Theft Auto Online spadł śnieg i przykrył cały świat, a w sklepach pojawiły się okolicznościowe gadżety (wraz z przecenami na inne dobra). Prezenty te będą dostępne do 5 stycznia. Na stałe graczom zostaną tylko nowe funkcje aparatu w smartfonie.

Grand Theft Auto Online – rozpoczyna się specjalny weekend, w programie promocje oraz nagrody w grze

Ender, 20 grudnia 2013, 20:00

Studio Rockstar ogłosiło, że od dziś do 22 grudnia trwać będzie specjalny weekend w grze Grand Theft Auto Online. W programie eventu twórcy przygotowali zniżki na zakup pojazdów, a także nagrody dla osób przygotowujących nowe misje w edytorze.

Grand Theft Auto Online doczekało się kreatora deathmatchów i wyścigów

luckie, 12 grudnia 2013, 13:47

Fani Grand Theft Auto Online mogą samodzielnie tworzyć własne deathmatche i wyścigi. Zapowiadany kreator zawartości pojawił się w grze w ramach aktualizacji 1.07, która wprowadziła również szereg innych poprawek.

GTA Online - wyciekł film prezentujący edytor Content Creator

Sarge, 3 grudnia 2013, 13:27

Posiadacze gry Grand Theft Auto V wciąż czekają na wprowadzenie kreatora zawartości (Content Creator) do trybu GTA Online. Tymczasem w sieci pojawił się film prezentujący go w akcji.

Grand Theft Auto Online – nieoficjalne informacje dotyczące kolejnych DLC

Ender, 27 listopada 2013, 19:57

W plikach pierwszego DLC dla Grand Theft Auto Online gracze znaleźli klipy dźwiękowe mogące wskazywać na to jakie atrakcje w przyszłości pojawią się w grze. Według tego co możemy usłyszeć, powinniśmy spodziewać się, między innymi, możliwości zabawy w kasynie, sprzedaży narkotyków na ulicach miasta, a także wyścigów pod dachem.

Grand Theft Auto V doczekało się darmowego rozszerzenia Beach Bum Pack

Góral, 20 listopada 2013, 09:44

Beach Bum Pack - duże, darmowe rozszerzenie do gry Grand Theft Auto V - zadebiutowało wczoraj na konsoli Xbox 360, a dziś ukaże się w ramach europejskiej usługi PlayStation Network. Wraz z dodatkiem pojawiła się aktualizacja produkcji.

Grand Theft Auto Online – dodatek Beach Bum Pack zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Draug, 14 listopada 2013, 10:54

Ujawniono, że darmowy dodatek Beach Bum Pack do Grand Theft Auto Online zadebiutuje 19 listopada, wraz z aktualizacją 1.06. Na rozszerzenie będą składały się nowe zadania, pojazdy, bronie, a także elementy wyglądu postaci (fryzury, tatuaże etc.).

GTA V - darmowe dodatki DLC i aktualizacje rozbudują świat GTA Online

Sarge, 28 października 2013, 11:47

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Rockstar Games pojawiły się informacje na temat planowanych aktualizacji i darmowych dodatków DLC do gry Grand Theft Auto V. Przede wszystkim dedykowane są one fanom sieciowego trybu GTA Online, ale część szykowanej zawartości będzie dostępna także w kampanii dla jednego gracza.

GTA Online - utracone postacie i postępy nie zostaną przywrócone

Sarge, 15 października 2013, 11:47

Jeśli w pierwszych dniach funkcjonowania GTA Online straciliście postacie lub postępy uzyskane w trybie multiplayer w grze Grand Theft Auto V, to nie zostaną Wam one już przywrócone. Firma Rockstar Games nie jest w stanie odzyskać tych danych.

10 małych rzeczy, które cieszą w GTA Online

Hed, 13 października 2013, 18:01

W GTA Online jest mnóstwo małych rzeczy, które bawią i sprawiają, że tryb wieloosobowy GTA V potrafi wciągnąć. Nawet mimo błędów i problemów, których wciąż jest sporo. Co najbardziej cieszy w sieciowej wersji Los Santos?

Grand Theft Auto Online – pół miliona wirtualnych dolarów w prezencie dla graczy

Ender, 11 października 2013, 17:51

W ramach rekompensaty dla wszystkich osób, które musiały zmagać się z problemami technicznymi w Grand Theft Auto Online, Rockstar ma zamiar przesłać po pół miliona dolarów na wirtualne konta bankowe postaci. Pieniądze ułatwią życie graczom, którzy mogą przeznaczyć je na co tylko zechcą.

Grand Theft Auto Online – Rockstar próbuje rozwiązać problem utraconych postaci

Ender, 8 października 2013, 20:50

Rockstar opublikował wskazówki dla graczy, którzy informowali o tym, że utracili swój postęp w Grand Theft Auto Online. Deweloper ostrzega w nim, by nie tworzyć nowych postaci na slotach zaginionych protagonistów, ponieważ w ten sposób możemy na zawsze pożegnać się ze swoimi wcześniejszymi save'ami.

GTA V - w pracach nad grą brało udział ponad 1000 osób

Sarge, 6 października 2013, 12:35

Prezes studia Rockstar North zdradził w jednym z wywiadów, że w pracach nad grą Grand Theft Auto V brało udział ponad 1000 osób. Choć Rockstar North jest głównym deweloperem, to w procesie produkcji uczestniczyło też kilka innych zespołów firmy Rockstar North.

Grand Theft Auto Online ugina się pod własnym ciężarem – Rockstar przeprasza za problemy z serwerami

luckie, 2 października 2013, 14:18

Serwery Grand Theft Auto Online nie sprostały miażdżącemu zainteresowaniu graczy. Studio Rockstar Games przeprasza wszystkich, którzy doświadczają trudności z dołączeniem do gry i obiecuje rychłą poprawę sytuacji.

Flesz (1 października 2013) – GTA Online, Starbound, Dark Souls II, Battlefield 4

Hed, 1 października 2013, 18:20

W dzisiejszym Fleszu przypominamy o starcie pełnej wersji GTA Online i bety Battlefield 4 oraz pokazujemy Dark Souls II i The Evil Within. Sprawdźcie przegląd newsów.

Grand Theft Auto Online już dostępne [UAKTUALNIENIE]

luckie, 1 października 2013, 10:20

Pora rozpętać chaos w sieciowym Grand Theft Auto Online – studio Rockstar otworzło już serwery gry. Posiadacze GTA V mogą pobierać z Xbox LIVE lub PlayStation Network darmową aktualizację, otwierającą dostęp do rozgrywki wieloosobowej.

GTA V – w GTA Online rzeczywiście pojawią się mikrotransakcje [news zaktualizowany]

Hed, 26 września 2013, 10:25

Wygląda na to, że w trybie sieciowym GTA V, zatytułowanym GTA Online, rzeczywiście pojawią się mikrotransakcje. Plotki sprzed kilku dni potwierdził jeden z zagranicznych serwisów, który twierdzi, że za prawdziwe pieniądze kupimy pakiety wirtualnej waluty.

Mikropłatności w Grand Theft Auto Online i strona techniczna Grand Theft Auto V na PC

Draug, 24 września 2013, 10:24

Pliki Grand Theft Auto V stały się źródłem kolejnych rewelacji. Pierwsza dotyczy przypuszczalnego zawarcia mikrotransakcji w Grand Theft Auto Online. Druga ma związek z pecetową wersją Grand Theft Auto V i ujawnia potencjalne technologie oraz efekty, które wykorzysta edycja na „blaszaki”.

Grand Theft Auto Online – nowe szczegóły rozgrywki

Ender, 11 września 2013, 19:50

W magazynie Game Informer pojawiła się masa nowych szczegółów związanych z trybem multiplayer w grze Grand Thef Auto V. Twórcy zdradzili wiele informacji związanych z mechaniką zabawy oraz liczbą i kształtem dostępnych misji.

Grand Theft Auto Online – bliskie spojrzenie na rozgrywkę

luckie, 5 września 2013, 10:00

Studio Rockstar zakończyło już prace nad Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online, czas zatem na pierwsze wrażenia. Opisał je m.in. serwis IGN, dzięki czemu poznaliśmy soczyste nowinki na temat rozgrywki w sieciowym GTA.

GTA V – system hierarchii udostępniony graczom. Nowe informacje o ścieżce dźwiękowej

Orlov, 29 sierpnia 2013, 10:14

Studio Rockstar, jeszcze przed oficjalną premierą, udostępniło pierwsze elementy trybu online Grand Theft Auto V. Za pośrednictwem serwisu Social Club możemy zwerbować członków naszej szajki i przyznać im odpowiednie rangi. Twórcy pochwalili się również wielkością ścieżki audio gry.

Grand Theft Auto V – omówiono cyfrowe dodatki do Edycji Specjalnej i Kolekcjonerskiej

Draug, 26 sierpnia 2013, 21:35

Studio Rockstar Games ujawniło szczegóły na temat cyfrowych dodatków, które wejdą w skład Edycji Specjalnej i Kolekcjonerskiej Grand Theft Auto V. Dowiedzieliśmy się więcej o elementach takich jak unikatowa broń, pojazdy i ubrania czy tworzenie postaci w GTA Online. Otrzymaliśmy też parę nowych screenów.

GTA V osiągnęło złoty status

qjin, 25 sierpnia 2013, 11:25

Piąta część Grand Theft Auto osiągnęła złoty status, a co za tym idzie prace zostały ukończone, a płyta z grą powędrowała do tłoczni. Wrześniowa premiera produkcji firmy Rockstar nie jest już zagrożona. Ponadto producent oraz koncern Sony wydali stosowny komunikat w sprawie wycieku informacji na temat tytułu.

GTA Online ma mieć około 700 misji. Prezentacja garażu na nowym filmiku

qjin, 20 sierpnia 2013, 11:33

Leslie Benzies, przedstawiciel firmy Rockstar, w wywiadzie dla hiszpańskiego serwisu 3Djuegos ujawnił, że w GTA Online będzie około 700 misji. Pojawiło się również nowe nagranie prezentujące garaż dostępny w Grand Theft Auto V.

Grand Theft Auto Online - ujawniono rozbudowany tryb dla wielu graczy w grze GTA V

Góral, 15 sierpnia 2013, 16:58

Firma Rockstar Games zaprezentowała Grand Theft Auto Online - tryb dla wielu graczy, który znajdziemy w grze Grand Theft Auto V. Tytuł zadebiutuje kilkanaście dni po premierze "podstawki" i będzie swego rodzaju osobną produkcją.