Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2016, 20:10

GTA Online – dodatek Bikers wprowadzi gangi motocyklowe

Najnowszy dodatek dla GTA Online - Bikers - wprowadzi szereg nowych opcji i przedmiotów związanych z motocyklami. Otrzymamy nowe modele jednośladów, a także możliwość stworzenia gangu miłośników dwóch kółek oraz wykonania nowych misji kooperacyjnych.

Jedna z najbardziej oczekiwanych opcji w GTA Online zostanie wreszcie udostępniona fanom. Studio Rockstar zapowiedziało właśnie oficjalnie kolejny darmowy dodatek dla trybu multiplayer w grze Grand Theft Auto V, który tym razem pozwoli nam zakosztować życia motocyklowego gangstera. Twórcy przygotowali szereg atrakcji dla miłośników jednośladów. Najważniejszą z nich będą oczywiście nowe modele motocykli oraz tematycznie związane z nimi stroje, tatuaże i bronie. Gracze będą mogli stworzyć klub motocyklowy, składający się maksymalnie z ośmiu graczy i wspólnie ze swoją ekipą podejmować zupełnie nowe wyzwania oraz misje kooperacyjne. Ostateczna data premiery rozszerzenia nie jest jednak znana.

Dodatek wprowadza wiele nowych modeli motocyklów

Na graczy czekać będą także typowe bikerowe skórzane stroje i akcesoria

Przypomnijmy jeszcze, że w ostatnich miesiącach GTA Online doczekało się wielu nowości. W czerwcu do graczy trafiła największa do tej pory aktualizacja Further Adventures in Finance and Felony, pozwalająca wcielić się nam w dyrektora organizacji przestępczej, zarządzającego finansową i logistyczną stroną przedsięwzięcia. W lipcu twórcy wypuścili dodatek Cunning Stunts, skupiający się na widowiskowych wyścigach, a w sierpniu narzędzia pozwalające tworzyć i dzielić się z innymi własnymi trasami rajdowymi.

  1. Oficjalna strona Grand Theft Auto Online
  2. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem