Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2015, 12:45

autor: Luc

GTA Online – napady to nie jedyny tryb, który doda aktualizacja

Zbliżająca się aktualizacja sieciowego modułu GTA V będzie znacznie większa niż przypuszczaliśmy. Oprócz wyczekiwanego trybu napadów, ma się w niej znaleźć także kilka innych opcji rozgrywki oraz wiele niezapowiedzianych wcześniej usprawnień.

Za niecały tydzień zbierzemy wymarzony zespół w trybie napadów. - GTA Online – tryb napadów to tylko jeden z wielu, które doda kolejna aktualizacja - wiadomość - 2015-03-04
Za niecały tydzień zbierzemy wymarzony zespół w trybie napadów.

Pojedyncze dni dzielą nas od premiery długo wyczekiwanego trybu Heist, który Rockstar zapowiadał w GTA V niemal od samego początku. Ciągnąca się dłuższy czas epopeja wreszcie zdaje się dobiegać końca, okazuje się jednak, że aktualizacja, która wprowadzi obiecane, kooperacyjne napady będzie znacznie większa, niż początkowo zakładaliśmy. Twórcy na swoim oficjalnym blogu właśnie zamieścili pełną listę zmian oraz dodatków, z których skorzystają gracze po pobraniu najbliższego patcha. Na liście znajdziemy m.in. nowe, resetujące się każdego dnia wyzwania, kilka dodatkowych opcji w otwartym świecie, a także parę trybów – w tym niektóre wcześniej niezapowiadane. Oprócz samych napadów, po aktualizacji będziemy mogli zagrać także w :

  • Come Out To Play – trzyosobowy zespół uciekinierów próbuje jak najdłużej unikać zespołu łowców. Ci pierwsi mają tylko jedno życie oraz są ograniczeni do poruszania się na piechotę, druga drużyna dysponuje nieskończoną ilością żywotów, ale nie może opuszczać pojazdów i ograniczona jest do strzelania przy pomocy strzelb.
  • Siege Mentality – to klasyczny tryb oblężenia, w którym maksymalnie czteroosobowa drużyna broni się przed kolejnymi falami przeciwników. Atakujący mogą korzystać jedynie ze strzelb, ale obrońcy bez przeszkód skorzystają z pełnego arsenału.
  • Hasta La Vista – pojedynek między drużyną rowerzystów oraz kierowców ciężarówek. Zadaniem pierwszych jest dojechanie do wyznaczonych punktów w jednym kawałku, podczas gdy przeciwny zespół robi wszystko, aby do tego nie dopuścić.

Pełną listę zmian oraz omówienie pozostałych nowych aktywności znajdziecie w tym miejscu. Wraz z ogłoszeniem zmian, twórcy niestety nie odnieśli się w żaden sposób do niedawno ponownie przesuniętej premiery GTA V w wersji na PC. Zapewnili jednak, że wszystkie nowe tryby znajdą się w edycji na komputery stacjonarne od razu w dniu wydania, czyli 14 kwietnia 2015 roku. Sama aktualizacja dla konsolowego GTA Online zostanie udostępniona 10 marca.