Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 marca 2015

The Legend of Zelda Wii U nie ukaże się w tym roku

Góral, 28 marca 2015, 18:15

Eiji Aonuma, jeden z głównych producentów gry The Legend of Zelda Wii U, ujawnił, że projekt nie ukaże się w tym roku i nie będzie pokazywany na targach E3. Nintendo postanowiło dać studiu więcej czasu na rozbudowanie tytułu, który ma finalnie okazać się jeszcze lepszy, niż pierwotnie zakładano.

Star Wars Rebels: Recon Missions – premiera mobilnej platformówki osadzonej w realiach Gwiezdnych Wojen

Adrian Werner, 28 marca 2015, 14:01

Zadebiutowała gra Star Wars Rebels: Recon Missions, czyli mobilna platformówka osadzona w realiach Gwiezdnych Wojen. Produkcja dostępna jest w wersjach na systemy iOS, Android oraz Windows Phone.

Bloodborne - glitch w Forbidden Woods uniemożliwia ukończenie gry; łatka jest już w drodze

Góral, 28 marca 2015, 13:21

Znakomite RPG akcji Bloodborne na konsolę PlayStation 4 cierpi na buga związanego z kluczem Lunarium, który może nie pojawić się po walce z jednym z bossów, jeżeli wcześniej w lokacji Forbidden Woods korzystało się z multiplayera. Firma Sony zdradziła, że odpowiedni patch jest już w produkcji, a tymczasem najlepiej grać we wspomnianym miejscu samemu.

Star Wars: Battlefront – akcja gry osadzona zostanie między IV i V epizodem filmowej serii

Adrian Werner, 28 marca 2015, 13:20

Firma Disney potwierdziła, że nadchodzący FPS Star Wars: Battlefront będzie częścią oficjalnego nowego kanonu fabularnego uniwersum Gwiezdnych wojen. Ujawniono także, że jego akcja toczyć się ma między czwartym i piątym epizodem filmowego cyklu.

Promocje mobilne na weekend 28-29 marca (m.in. Call of Duty: Strike Team, XCOM: Enemy Within, BioShock)

Jiker, 28 marca 2015, 13:13

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Call of Duty: Strike Team, XCOM: Enemy Within, BioShock, Civilization Revolution 2, Oddworld: Stranger’s Wrath oraz Syberia.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 28-29 marca (Fallout: New Vegas, Broken Age, Men of War: Assault Squad 2)

Adrian Werner, 28 marca 2015, 12:25

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Anno 1404, Fallout: New Vegas, World in Conflict, Broken Age, Killing Floor czy Men of War: Assault Squad 2.

Piąty dzień Wiosnobrania – m.in. Child of Light i The Elder Scrolls V: Skyrim

Góral, 28 marca 2015, 12:01

W przedostatnim dniu promocji Wiosnobranie w sklepie Muve Digital przeceniono siedemdziesiąt gier i dodatków, w tym The Elder Scrolls V: Skyrim, Child of Light czy też Fallout: New Vegas - Wydanie Kompletne.

Arma III - znamy zwycięzców konkursu Make Arma Not War

Góral, 28 marca 2015, 11:40

Studio Bohemia Interactive wyłoniło zwycięzców konkursu Make Arma Not War, w którym moderzy walczyli w rożnych kategoriach o nagrody pieniężne (pula wynosiła 500 tys. euro). 200 tys. euro zgarnął zespół Red Hammer Studios za projekt RHS: Escalation.

Mortal Kombat X - nowy zwiastun

Adrian Werner, 28 marca 2015, 09:15

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment opublikowała nowy zwiastun Mortal Kombat X. Możemy w nim zobaczyć w akcji takie postacie jak Liu Kang, Kung Lao czy Kung Jin.

Sprzedaż Sunless Sea przekroczyła 100 tys. egzemplarzy

Adrian Werner, 28 marca 2015, 08:15

Studio Failbetter Games pochwaliło się, że opracowana przez nie steampunkowa strategia morska Sunless Sea sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. Jest to liczna dwukrotnie wyższa niż to, na co liczyli twórcy.