Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2015, 09:15

autor: Adrian Werner

Mortal Kombat X - nowy zwiastun

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment opublikowała nowy zwiastun Mortal Kombat X. Możemy w nim zobaczyć w akcji takie postacie jak Liu Kang, Kung Lao czy Kung Jin.

Mortal Kombat X w skrócie:
  • Twórcy: NetherRealm Studios
  • Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Gatunek: bijatyka
  • Platformy sprzętowr: PC, X360, XONE, PS3, PS4
  • Data premiery (wersje na PC, XONE, PS4): 14 kwietnia 2015 r.

Do dnia premiery bijatyki Mortal Kombat X pozostało już nieco ponad dwa tygodnie. Nic dziwnego zatem, że ostatnio jesteśmy wręcz zalewani nowymi materiałami video wypuszczanymi przez wydawcę, czyli firmę Warner Bros. Interactive Entertainment. Najnowszy zwiastun koncentruje się wokół mnichów z klasztoru Shaolin. Możemy w nim zobaczyć m.in. dwóch mistrzów wcześniejszych turniejów – Liu Kanga ora Kung Lao, którzy zostali wskrzeszeni, aby służyć złemu Shinnokowi. Filmik pokazuje też w akcji Kung Jina, czyli najnowszego spadkobiercę klanu. Dla tej postaci Mortal Kombat X będzie debiutem w tym cyklu.

To już kolejny z serii zwiastunów koncentrujących się na fabule gry. Mortal Kombat X ma położyć duży nacisk na ten aspekt kampanii i autorzy obiecują ciekawy oraz sprawnie opowiedziany scenariusz. Osoby zainteresowane osadzonymi w tym uniwersum historiami mogą poszerzyć swoją wiedzę o losach postaci za pomocą publikowanej przez wydawnictwo DC serii komiksowej, stanowiącej prequela gry. Do tej pory ukazało się jedenaście numerów cyklu.

Mortal Kombat X - nowy zwiastun  - ilustracja #1

Przypomnijmy, że gra trafi na półki sklepów 14 kwietnia tego roku w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Niestety, posiadacze Xboksa 360 i PlayStation 3 będą musieli poczekać trochę dłużej – ich edycje zadebiutują latem. W naszym kraju produkcja ukaże się nakładem firmy Cenega, z polską wersją językową opracowaną przez studio QLOC.

Autorzy mają w planach liczne dodatki DLC. W dniu premiery do sprzedaży trafi pierwszy z nich zatytułowany Kombat Pack. Wprowadzi on do gry cztery nowe postacie – znanych z wcześniejszych odsłon Tanyę oraz Tremora oraz dwa potwory ze świata filmów – Predatora oraz Jasona Voorheesa. Rozszerzenie zaoferuje także liczne alternatywne skórki.

Poprzednia odsłona, czyli Mortal Kombat, otrzymała cztery DLC z nowymi postaciami oraz kilka mniejszych zestawów skórek. Potem wszystko to zostało wydane w jednym zestawie razem z grą jako Mortal Kombat Komplete Edition. Spodziewamy się, że z Mortal Kombat X będzie tak samo.

  1. Oficjalna strona serii Mortal Kombat
  2. Graliśmy w Mortal Kombat X – najbrutalniejszą bijatykę, jaka kiedykolwiek powstała
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X