Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2015, 18:15

autor: Góral

The Legend of Zelda Wii U nie ukaże się w tym roku

Eiji Aonuma, jeden z głównych producentów gry The Legend of Zelda Wii U, ujawnił, że projekt nie ukaże się w tym roku i nie będzie pokazywany na targach E3. Nintendo postanowiło dać studiu więcej czasu na rozbudowanie tytułu, który ma finalnie okazać się jeszcze lepszy, niż pierwotnie zakładano.

The Legend of Zelda Wii U nie ukaże się w tym roku - ilustracja #1
The Legend of Zelda Wii U w skrócie:
  • Gatunek: Przygodowa gra akcji
  • Deweloper: Nintendo
  • Wydawca: Nintendo
  • Platformy sprzętowe: Wii U
  • Data premiery: nieznana

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na konsolę Wii U, The Legend of Zelda Wii U, nie ukaże się w tym roku. W momencie zapowiedzi produkcji w czerwcu 2014 roku, firma Nintendo stwierdziła, że projekt trafi na rynek w bliżej nieokreślonym terminie bieżącego roku. Eiji Aonuma, producent tytułu, poinformował na oficjalnym profilu The Legend of Zelda w serwisie społecznościowym Facebook, że projekt nie zadebiutuje w tym roku i obecnie nie ma wyznaczonego konkretnego terminu. Ale nie bójcie się, Nintendo nie zawiesiło prac, a wręcz przeciwnie. Deweloper odkrył nowe możliwości dzięki którym The Legend of Zelda Wii U może okazać się czymś jeszcze lepszym, niż początkowo zakładano. W związku z tym postanowiono skupić się na rozbudowie produkcji i nie śpieszyć się z pracami, byleby zdążyć z premierą w tym roku. Jednocześnie ujawniono, że japoński gigant nie pokaże gry podczas tegorocznych targów E3. Krótko pisząc, na jakiekolwiek kolejne wieści dotyczące tego tytułu jeszcze sobie poczekamy.

The Legend of Zelda Wii U nie ukaże się w tym roku - ilustracja #2The Legend of Zelda Wii U to nadchodząca kolejna odsłona jednej z najbardziej uznanych serii gier. Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów na jej temat, ale wiadomo, że produkcja zaoferuje duży otwarty świat. Fragmenty rozgrywki zaprezentowano w grudniu 2014 roku, a poniżej znajdziecie zwiastun.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild