Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2016, 10:25

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Tron zawitał do Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online doczekało się nowej aktualizacji, w której deweloperzy wprowadzili tryb Deadline i futurystyczne motocykle Nagasaki Shotaro. W efekcie otrzymaliśmy zabawę w stylu Trona.

Firma Rockstar Games udostępniła kolejną aktualizację Grand Theft Auto Online – sieciowego modułu gry Grand Theft Auto V. Tym razem zadowoleni powinni być fani… Trona. Nowa zawartość to przede wszystkim tryb Deadline, w którym zasiadamy za kierownicą futurystycznego motocykla Nagasaki Shotaro i ścigamy się z innymi osobami. Kolorowe pojazdy zostawiają za sobą smugę energii – jeżeli gracz jadący za nami dotknie jej, natychmiast wybucha. W związku z tym zmagania wymagają odrobiny taktyki i umiejętnego manewrowania maszyną. Do tego dochodzą jeszcze power-upy w postaci dopalacza, spowolnienia czasu czy też skoku. Nagasaki Shotaro można kupić w Legendary Motorsport. Każdy posiadacz maszyny otrzymuje koszulkę z logo Nagasaki, a dodatkowo w sklepach z ubraniami pojawiły się także futurystyczne ciuchy Deadline.

Deweloperzy przygotowali też kilka dodatkowych atrakcji. Do 21 listopada za zabawę w nowym trybie otrzymuje się dwa razy więcej pieniędzy i RP. Bonus oferowany jest również za sprzedaż fantów związanych z biznesem motocyklowym. Poza tym obowiązują zniżki na zakup wybranych pojazdów (Karin Technical, Savage, MTL Brickade) i broni.

Grand Tron Auto Online. - Tron zawitał do Grand Theft Auto Online - wiadomość - 2016-11-09
Grand Tron Auto Online.

Grand Theft Auto Online pierwotnie zadebiutowało na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, ale obecnie rozwijane są już tylko wersje na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty. Sieciowy moduł GTA V cieszy się wielką popularnością i od momentu premiery wygenerował ponad 500 milionów dolarów przychodu. W ostatnich miesiącach studio Rockstar dodało szereg rozmaitych aktywności. Nie licząc najnowszego trybu, od dłuższego czasu można zakładać własne organizacje przestępcze, wcielać się w rolę dyrektora generalnego gangów, zakosztować życia motocyklisty wyjętego spod prawa czy też dokonywać karkołomnych wyczynów.