Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2018, 11:08

autor: Góral

GTA Online - nowy samochód i więcej kasy za misje Lestera przez kilka dni

Twórcy GTA Online przygotowali kilka atrakcji dla fanów produkcji. W najbliższych dniach możecie m.in. liczyć na więcej pieniędzy i reputacji za wykonywanie misji od Lestera. Dodatkowo udostępniono nowy pojazd.

Na początek 2018 roku w GTA Online można zdobyć więcej reputacji i pieniędzy, wykonując misje od Lestera. - GTA Online - nowy samochód i więcej pieniędzy za wybrane misje - wiadomość - 2018-01-10
Na początek 2018 roku w GTA Online można zdobyć więcej reputacji i pieniędzy, wykonując misje od Lestera.

Studio Rockstar Games udostępniło kolejne atrakcje dla fanów Grand Theft Auto Online – modułu multiplayer gry Grand Theft Auto V. Deweloperzy oddali w ręce graczy wyposażony w silnik V8 samochód Lampadati Viseris, który znajdziecie w Legendary Motorsport. Ponadto do 15 stycznia za wykonywanie misji zlecanych przez Lestera otrzymywać będziecie podwójną ilość pieniędzy i reputacji. W tym samym czasie możecie wziąć udział w wyścigach Island Hopping (Premium Stunt Race) oraz Maze Bank Arena (Time Trial), a także zakupić następujące elementy i samolot z 25% zniżką:

  • Nagasaki Ultralight (samolot),
  • broń lotnicza,
  • pancerz pojazdu,
  • reflektory i neony,
  • spódnice,
  • spoilery,
  • zawieszenie,
  • turbo.
GTA Online - nowy samochód i więcej pieniędzy za wybrane misje - ilustracja #2

GTA Online towarzyszy graczom już od ponad czterech lat, kiedy to moduł pojawił się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Od dłuższego czasu rozwijane jednak są już tylko wersje na Xboksa One, PlayStation 4 i PC-ty. Produkcja przez tych kilka lat doczekała się szeregu nowinek i rozmaitych trybów. Pojawiły się np. wyścigi kaskaderskie czy możliwość zarządzania własnym imperium przestępczym. Ostatnią dużą aktualizacją jest The Doomsday Heist z grudnia 2017 roku. To rozbudowany napad, w którym naszym głównym celem jest powstrzymanie apokalipsy grożącej San Andreas.