Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 stycznia 2018, 11:46

autor: Czarny Wilk

Rodzima planeta Supermana na nowym zwiastunie serialu Krypton

Stacja Syfy podzieliła się nowym trailerem serialu Krypton, w którym otrzymujemy okazję poznania macierzystej planety Supermana. Materiał zdradza, że jednym z wątków produkcji będą działania przybyszów z przyszłości.

W marcu tego roku rodzina seriali superbohaterskich DC zostanie powiększona o kolejny tytuł – Krypton, którego akcja rozegra się na macierzystej planecie Supermana. Od jakiegoś czasu wiadomo było, że głównym bohaterem produkcji będzie dziadek słynnego superherosa, a wydarzenia rozegrają się dwa wieki przed zniszczeniem planety. Nowy zwiastun ujawnia jednak zaskakujący dodatkowy wątek produkcji – podróże w czasie.

W serialu raczej nie zobaczymy Supermana, ale za to na ekranie wielokrotnie przewinie się jego ikoniczny symbol. - Rodzima planeta Supermana na nowym zwiastunie serialu Krypton - wiadomość - 2018-01-10
W serialu raczej nie zobaczymy Supermana, ale za to na ekranie wielokrotnie przewinie się jego ikoniczny symbol.

W Kryptonie prześledzimy losy Seg-Ela, młodzieńca, który postara się za wszelką cenę odzyskać dobre imię swojego niesłusznie zhańbionego rodu. Jak ujawnia najnowszy, dostępny poniżej zwiastun (oraz wypowiedź jednego z prezesów DC Comics, Geoffa Johnsa), w całą intrygę wmieszają się również postacie ze współczesnej Ziemi – tajemniczy złoczyńca, który cofnie się w czasie, by zapobiec powstaniu dziedzictwa Supermana, oraz niejaki Adam Strange, próbujący wesprzeć w działaniach głównego bohatera.

Produkcja stacji Syfy zadebiutuje 21 marca 2018 roku. Projekt został stworzony przez Davida S. Goyera (twórca Blade: Mroczna trójca, scenarzysta m.in. Batman: Początek, Jumper, Batman v Superman) i Damiana Kindlera (pracował m.in. przy serialach rozgrywających się w uniwersum Gwiezdnych wrót), a w rolach głównych zobaczymy Camerona Cuffe, Georginę Campbell, Iana McElhinney’a i Elliota Cowana.