Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2018, 11:37

autor: Aquma

The Vespucci Job – nowy tryb adwersarza w GTA Online

Aktualizacja dla GTA Online dodała do gry kilka nowinek. Największą jest The Vespucci Job – nawiązujący do klasyki kina (The Italian Job) nowy tryb adwersarza, w którym ścigamy się po ulicach w samochodzie Weeny Issi Classic.

Kolejna aktualizacja z zawartością dla GTA Online. - The Vespucci Job – nowy tryb adwersarza już w GTA Online - wiadomość - 2018-04-18
Kolejna aktualizacja z zawartością dla GTA Online.

Stworzone przez studio Rockstar Games GTA Online – czyli sieciowy moduł GTA V – doczekało się właśnie kolejnej aktualizacji. Dodaje ona do gry kilka nowych pojazdów, a także nowy tryb adwersarza – The Vespucci Job. Umożliwia on ściganie się po ulicach miasta za kierownicą samochodu Weeny Issi Classic (przypomina Austin Mini Coopera), albo też… ścigającego go radiowozu. Do 23 kwietnia, bawiąc się w udostępnionym właśnie trybie zdobędziemy podwójną ilość dolarów GTA oraz punktów RP. Dodatkowo w tym samym okresie podwójne wypłaty otrzymają także Ochroniarze i Wspólnicy. Pieniądze można wykorzystać np. na przecenione w tym tygodniu przedmioty.

Obecne przeceny w GTA Online.
Obecne przeceny w GTA Online.

Poza Weeny Issi Classic, do GTA Online trafiło także kilka innych maszyn. Chodzi o samochód sportowy Vapid Flash GT oraz śmigłowiec Sea Sparrow, który opcjonalnie może zostać wyposażony w karabin maszynowy oraz wyrzutnie rakiet. Wszystkie trzy maszyny można obejrzeć na poniższych screenach.

Weeny Issi Classic. - The Vespucci Job – nowy tryb adwersarza już w GTA Online - wiadomość - 2018-04-18
Weeny Issi Classic.
Sea Sparrow. - The Vespucci Job – nowy tryb adwersarza już w GTA Online - wiadomość - 2018-04-18
Sea Sparrow.
Vapid Flash GT. - The Vespucci Job – nowy tryb adwersarza już w GTA Online - wiadomość - 2018-04-18
Vapid Flash GT.

Przypominamy, że GTA V zadebiutowało na rynku 17 września 2013 roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. 14 miesięcy później gra została wydana również na Xboksie One i PlayStation 4, zaś w kwietniu 2015 roku trafiła na pecety. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (z napisami). Tryb sieciowy omawianej produkcji działa od października 2013 roku i cieszy się olbrzymią i rosnącą popularnością.

  1. Recenzja gry Grand Theft Auto Online – multiplayer z potencjałem
  2. GTA Online – strona oficjalna