Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2018, 12:17

autor: Movis

Postępy w produkcji Wasteland 3, Ubisoft na E3 2018 i inne wieści

Dziś piszemy o postępach w tworzeniu gry Wasteland 3, zastanawiamy się, co pokaże firma Ubisoft na targach E3 2018, i przypatrujemy najnowszej aktualizacji PUBG ze skórką na patelnię i nową płatną skrzynką Equinox. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wasteland 3 – deweloperzy zadowoleni z postępów w produkcji

Zimno na dworze, czapkę załóż. - Postępy w produkcji Wasteland 3, Ubisoft na E3 2018 i inne wieści - wiadomość - 2018-04-19
Zimno na dworze, czapkę załóż.

Na oficjalnej podstronie crowdfundingowego serwisu fig.co Brian Fargo wraz z zespołem inXile entertainment „wyspowiadał się” z postępów w produkcji gry RPG Wasteland 3. Prace nad produkcją ufundowaną jeszcze w 2016 roku wydają się postępować pełną parą, a designerzy i koderzy wywiązują się ze wszystkich ustalonych terminów, więc zapowiadana data premiery w okolicy czwartego kwartału 2019 roku wydaje się jak najbardziej do osiągnięcia. Fargo twierdzi że 90% scen przeszło już pierwsze testy i projekt wielkimi krokami zbliża się do osiągnięcia statusu alfy. Deweloperzy robią też dość szczegółowy „obchód” po działach designu, artystycznym, dźwiękowym i tym odpowiedzialnym za zarządzanie kampanią produkcji. Po szczegółowe dane odsyłamy Was do oficjalnego wpisu.

Konferencja Ubisoft na targach E3 2018

Sam Fisher odwiedził już Ghost Recon Wildlands, może pora na kolejną misję solo? - Postępy w produkcji Wasteland 3, Ubisoft na E3 2018 i inne wieści - wiadomość - 2018-04-19
Sam Fisher odwiedził już Ghost Recon Wildlands, może pora na kolejną misję solo?

Słoneczko za oknem całkiem nieźle już przygrzewa, co zwiastuje, że coraz bliżej do tegorocznych targów E3. Niczym rozwijające się jeden po drugim wiosenne pączki, wielcy wydawcy powoli zaczynają więc przybliżać nam to, czego można się od nich spodziewać podczas tego wydarzenia. Firma Ubisoft właśnie ujawniła datę swojej konferencji. Odbędzie się ona 11 czerwca o 22:00 naszego czasu. Czego można spodziewać się po Francuzach? Gorące plotki i domysły fanów wskazują na możliwe ogłoszenie kolejnej gry z serii Watch Dogs lub Splinter Cell. Na pewno usłyszymy nieco więcej o zapowiedzianych już The Division 2, Beyond Good and Evil 2 czy Skull & Bones, o którym słuch trochę zaginął. Na pewno nie zabraknie też nowej zawartości dla już obecnych na rynku gier.

PUBG – aktualizacja #11 ze srebrną patelnią i skrzynką Equinox

Wygląda spoko, ale chyba nic na niej nie usmażysz. - Postępy w produkcji Wasteland 3, Ubisoft na E3 2018 i inne wieści - wiadomość - 2018-04-19
Wygląda spoko, ale chyba nic na niej nie usmażysz.

Autorzy PUBG ledwo co uruchomili kolejną fazę testów mapy Savage, a jak się okazuje prawie jednocześnie wypuścili także łatkę do bazowej produkcji. Aktualizacja #11 nie jest może najokazalsza, ale przynosi kolejne zmiany na froncie przedmiotów kosmetycznych. Główną atrakcją jest widoczna powyżej patelnia, którą można zakupić bezpośrednio w grze, za sumę 5 000 BP (wewnętrznej waluty gry). To pierwszy raz, kiedy graczom oddano możliwość zakupu pojedynczego przedmiotu i widać, że twórcy cały czas eksperymentują z nowymi systemami zakupów.

„Na drugą nóżkę” PUBG Corp. dodało też kolejną płatną skrzynkę. Equinox Crate wymaga do otworzenia klucza i zawiera kolejną paczkę skórek na bronie (kamuflaże desert digital, srebrne i złote malowania oraz ciekawie wyglądająca skórka shark bite). Ich wygląd sprawdzić możecie na tej stronie, a szanse zdobycia każdej z nich dostępne są na tej infografice. Najnowszy pakiet ma rekordowe 25% szans na wylosowanie przy zakupie tygodniowych nagród. W obecnym rozłożeniu procentowym istnieje więc równo 50% szans, że dostaniemy skrzynkę, za której otworzenie trzeba dopłacić.

Z innych nowości, w początkowej fazie gry, od wejścia do lobby aż do wyskoczenia z transportowca, gracze mogą teraz śledzić specjalnie oznaczoną trasę lotu samolotu. Dodano też podgląd „na żywo” toczących się rozgrywek niestandardowych i oczywiście zlikwidowano nieco bugów. Aktualizacja obecnie znajduje się jeszcze na serwerach testowych, ale już niedługo powinna zostać przeniesiona do właściwej gry.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Yumenikki -Dream Diary-
 2. Deployment
 3. Castlevania: Grimoire of Souls
 4. Shadowmatic
 5. Ragnarok Online 2
 6. Horizon Chase Turbo
 7. Inked
 8. NBA Playgrounds 2
 9. Evo Explores
 10. Partisans
 11. Wormster Dash
 12. Samurai Defender

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Yumenikki -Dream Diary- zwiastun na premierę
 2. Yakuza 6: The Song of Life zwiastun - Wyróżnienia
 3. Wild Guns: Reloaded zwiastun na premierę
 4. Tennis World Tour tryb kariery
 5. Shenmue I & II zwiastun #1
 6. Samurai Defender zwiastun #1
 7. NBA Playgrounds 2 zwiastun #1
 8. MapleStory 2 Start zamkniętych beta-testów
 9. Evo Explores zwiastun #1
 10. Double Kick Heroes zwiastun #1
 11. BattleTech Intro
 12. Tales of Gaia cinematic
 13. Underworld Ascendant zwiastun #1
 14. This is the Police 2 Ząb za ząb
 15. The Stillness of the Wind zwiastun #1