Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2017, 17:59

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Grand Theft Auto Online z zabawą w przemytnika i trybem w stylu Playerunknown's Battlegrounds

W najnowszej aktualizacji Grand Theft Auto Online doczekaliśmy się zabawy w przemytnika, transportującego cenne ładunki drogą powietrzną. Ponadto pojawił się tryb Motor Wars, przypominający Playerunknown's Battlegrounds.

Firma Rockstar Games udostępniła kolejną aktualizację Grand Theft Auto Online – sieciowego trybu Grand Theft Auto V. Smuggler's Run, bo tak nazwano nową zawartość, skupia się na zabawie w przemytnika. Naszym zadaniem jest dostarczanie zamówień (m.in. diamenty i narkotyki) klientom drogą powietrzną. W związku z tym otrzymaliśmy kilka nowych latających maszyn: Buckingham Alpha-Z1, LF-22 Starling, Mammoth Tula, Nagasaki Havok, Nagasaki Ultralight, V-65 Molotok i Western Rogue. Oczywiście zabawa nie polega na spokojnym locie, gdyż musicie liczyć się z koniecznością podniebnej walki, zrzucaniu bomb na głowy przeciwników itd. Oprócz tego mamy do dyspozycji hangary, będące zarazem bazami wypadowymi. Można w nich również modyfikować maszyny, grzebiąc w silniku, dobierając bronie czy też ulepszając sterowność.

Smuggler's Run wprowadza także nowy tryb rozgrywki, nazwany Motor Wars. Z zamieszczonego na stronie opisu wynika, że to takie trochę Playerunknown's Battlegrounds. Maksymalnie cztery drużyny trafiają praktycznie bez żadnego wyposażenia na ciągle kurczącą się mapę. Gracze muszą odnaleźć bronie i pojazdy, które ułatwią im pozostanie przy życiu.

Maszyny latające główną atrakcją GTA Online: Smuggler's Run. - Grand Theft Auto Online z zabawą w przemytnika i trybem w stylu Playerunknown's Battlegrounds - wiadomość - 2017-08-29
Maszyny latające główną atrakcją GTA Online: Smuggler's Run.

Ponadto doczekaliśmy się dwóch nowych samochodów – są to Vapid Retinue i Grotti Visione. Nie brakuje też elementów przydających się podczas personalizacji postaci, w tym dodatkowych tatuaży i ubrań. Rozpoczęły się również specjalne wydarzenia, o których przeczytacie dokładnie na dedykowanej stronie Social Club. Można podczas nich zdobyć nowe koszulki, kupić niektóre pojazdy w ramach promocji czy też wziąć udział w wyścigach premium. Eventy te są ograniczone czasowo (potrwają do 4 września), więc warto się pośpieszyć, by niczego nie przegapić.