Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2015, 10:51

autor: Luc

GTA Online – tryb napadów dostępny dla wybranych graczy

Długo wyczekiwany patch wprowadzający tryb napadów do GTA Online zadebiutuje dopiero jutro, ale część graczy otrzymała dostęp do aktualizacji odrobinę wcześniej. Pośród szczęśliwców są zarówno posiadacze konsol minionej, jak i obecnej generacji.

Za kilkanaście godzin wszyscy obrobimy banki. - GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - wiadomość - 2015-03-09
Za kilkanaście godzin wszyscy obrobimy banki.

Zapowiadany od dawna tryb napadów lada chwila oficjalnie trafi na serwery GTA Online. Aktualizacja, którą przygotowało studio Rockstar, miała trafić do graczy ostatecznie 10 marca 2015 roku, okazuje się jednak, że część osób może ją pobrać i ogrywać już teraz. Zgodnie z obietnicą, oprócz trybu napadów do gry trafiło także kilka innych opcji rozgrywki – Come Out To Play, Siege Mentality oraz Hasta La Vista. W każdym przypadku możliwość wzięcia udziału w zabawie zależy od tego, czy uda się znaleźć odpowiednią ilość graczy do zapełnienia pojedynczego meczu. Z racji tego, że osób z wczesnym dostępem do aktualizacji wciąż nie ma zbyt wielu, szczęśliwcy muszą swoje zazwyczaj odczekać. Tym, którym się udało donoszą, że po rozegraniu pięciu spotkań w trybie napadów otrzymujemy dostęp do pozostałej zawartości aktualizacji, m.in. nowych zadań i aktywności. Dzięki osobom, które już grają, do Sieci trafiło także mnóstwo wczesnych screenshotów (niestety w większości bardzo słabej jakości) prezentujących dodatkowe pojazdy, specjalne maski, kostiumy i ceny, jakie przyjdzie nam za nie zapłacić. Wszystkie obrazki znajdziecie na samym dole wiadomości, wraz z nagranymi ścieżkami audio z samych napadów oraz portretami postaci, które podczas nich spotkamy.

O możliwości pobrania patcha przedpremierowo donoszą posiadacze zarówno konsol obecnej generacji (PlayStation 4 i Xbox One), jak i ci grający na starszych sprzętach (PlayStation 3 i Xbox 360). W pierwszym przypadku łatka waży 4,8 GB, zaś w drugim „zaledwie” 1,2 GB. Gracze, którzy po zalogowaniu się na swoje konta wciąż nie mogą pobrać aktualizacji, muszą niestety poczekać do jutra na oficjalną premierę. Pecetowa wersja GTA V powinna w dniu premiery, czyli 14 kwietnia 2015 roku, posiadać automatycznie zaimplementowaną powyższą aktualizację.

Jeżeli nie chcecie psuć sobie niespodzianki podczas ogrywania trybu napadów, nie przeglądajcie poniższych obrazków!

GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #3
GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #4
GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #5
GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #6
GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #7
GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #8
GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #9
GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #10
GTA Online – aktualizacja z trybem napadów jest już dla wybranych graczy - ilustracja #11

I na końcu obiecana ścieżka audio z kwestiami wypowiadanymi w fazie planowania napadów. Również uważajcie na spoilery!