Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2018, 11:39

autor: Radosław "Riddick" Kowalczyk

Lipcowa aktualizacja GTA Online pozwoli graczom otworzyć własny klub nocny

Już wkrótce gracze będą mieli okazję wcielić się w właściciela klubu nocnego w GTA Online. Nowe opcje personalizacji, zarządzania oraz promocji lokalu pozwolą czerpać finansowe korzyści w świecie gry, a kluby staną się przykrywką mniej legalnych interesów ich właścicieli.

W swojej zapowiedzi Rockstar zasugerował powrót Tony’ego Prince’a. Prawdopodobnie to właśnie on stoi na platformie w końcówce trailera. - Lipcowa aktualizacja GTA Online pozwoli graczom otworzyć własny klub nocny - wiadomość - 2018-06-26
W swojej zapowiedzi Rockstar zasugerował powrót Tony’ego Prince’a. Prawdopodobnie to właśnie on stoi na platformie w końcówce trailera.

Opublikowana w maju przez Rockstar tajemnicza lista artystów wykonujących muzykę elektroniczną na szczęście nie okazała się zapowiedzią stacji radiowej, a całej nowej zawartości do GTA Online. Szykujcie wygodne buty i przede wszystkim mnóstwo wirtualnej forsy, bo już w lipcu otrzymacie możliwość poprowadzenia własnego klubu nocnego, wraz z dostosowaniem jego wystroju, personelu oraz innych elementów, które pozwolą na jego funkcjonowanie i personalizację.

Na razie nie znamy zbyt wiele szczegółów dotyczących lipcowej aktualizacji. Po założeniu klubu będziemy mogli zadbać o wystrój wnętrza, zatrudnić odpowiednią obsługę, wybrać muzykę (między innymi z listy wcześniej opublikowanych wykonawców) oraz wypromować lokal, aby przyciągnąć gości i zachęcić ich do wydania u nas nieco grosza. Rockstar w swojej zapowiedzi wspomina, że kluby staną się świetną pralnią brudnych pieniędzy i przykrywką dla mniej legalnych interesów. Możemy również spodziewać się powrotu dobrze znanej postaci związanej z nocnym życiem, co od razu przywodzi na myśl Tony’ego Prince’a z The Ballad of Gay Tony.

W swojej wiadomości dotyczącej aktualizacji do GTA Online Rockstar wspomina również o możliwości zdobycia ekskluzywnych nagród. Dokładniejszych informacji od producenta należy spodziewać się wkrótce.