Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2018, 12:32

GTA Online z muzyczną zajawką – nocne kluby już niedługo?

Artyści Solomun, Tale of Us, Dixon i The Black Madonna najprawdopodobniej użyczą swoich piosenek w kolejnym dodatku do GTA Online. Jak na razie Rockstar Games nie zdradza jednak, czy chodzi o kolejną radiostację, czy może potwierdzą się plotki o rozszerzeniu z klubami nocnymi.

Pierwszy kwartał tego roku był podobno najlepszym okresem w historii GTA Online. Nic więc dziwnego, że twórcy przygotowują się do wydania kolejnej porcji zawartości, publikując na oficjalnym Twitterze tajemniczą listę artystów elektronicznych. Co może oznaczać wspominka zawierająca Solomun, Tale of Us, Dixon i The Black Madonna?

Inną wersją grafiki podzieliła się DJ-ka Black Madonna. - GTA Online z muzyczną zajawką – nocne kluby już niedługo?  - wiadomość - 2018-05-29
Inną wersją grafiki podzieliła się DJ-ka Black Madonna.

Oficjalnych informacji jak na razie brakuje, ale największą popularność zyskują obecnie dwie teorie. Pierwsza z nich dotyczy dodania do gry kolejnej radiostacji, zawierającej kawałki wymienionych muzyków. Pod koniec zeszłego roku w GTA Online znalazło się już bowiem radio hostowane przez Franka Oceana – blonded Los Santos 97.8 FM.

Kolejna radiostacja byłaby interesującym dodatkiem, ale jeszcze ciekawsze są informacje podane niedawno na Twitterze użytkownika Yan2295. Donosi on, że planowana na czerwiec kolejna paczka zawartości umożliwi graczom zakładanie własnych klubów nocnych rozsianych po Los Santos. Ich prowadzenie musi się oczywiście wiązać się z klasycznymi gangsterskimi zadaniami. Zestaw muzyki typowej dla klubowych parkietów także i w tym przypadku byłby bardzo na miejscu. Oczywiście do potwierdzenia tych informacji obydwie teorie pozostają jedynie plotkami.

  1. Oficjalna strona Grand Theft Auto Online