Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2015, 12:16

autor: Entelarmer

GTA V na PC – wyciekł zwiastun trybu sieciowego

Kolejny zwiastun GTA V na PC pojawił się na rosyjskim kanale studia Rockstar. Tym razem filmik skupia się na module rozgrywki sieciowej i uwzględnia niedawną aktualizację Heists.

Grand Theft Auto V - jedna z najlepszych gier 2013 roku – po dwukrotnym przesunięciu daty premiery ma ukazać się na PC 14 kwietnia. Tymczasem w sieci zaczął krążyć nieopublikowany zwiastun pecetowego Grand Theft Auto: Online, uwzględniający aktualizację Heists. Do niedawna film dostępny był jako niepubliczny na rosyjskim kanale studia Rockstar, a obecnie oznaczony jest jako prywatny. Co więcej, serwis Youtube blokuje wszystkie konta, które zamieszczają ten zwiastun na swoich kanałach (powód: naruszenie praw autorskich), co zdaje się wskazywać na jego autentyczność. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun z polskimi napisami.

Grand Theft Auto Online to bezpłatny dodatek do GTA V, wprowadzający moduł rozgrywki wieloosobowej. Oferuje on zarówno klasyczne tryby sieciowe (np. deathmatch czy kooperację), jak i możliwość oddawania się nieco mniej typowym aktywnościom (m.in. grze w golfa). Udostępniona 10 marca aktualizacja Heists znacząco rozszerzyła dostępne opcje rozgrywki, wprowadzając chociażby tytułowe napady oraz mnóstwo dodatkowego ekwipunku.