Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2015, 09:55

autor: Renox

GTA Online Heists – nowe screeny i krótki zwiastun z trybu napadów

W sieci pojawiła się pokaźnych rozmiarów paczka nowych screenów z trybu rabunkowego do gry Grand Theft Auto Online o nazwie Heists. Kooperacyjne napady tworzone z myślą o czterech osobach grających w tym samym czasie zadebiutują na konsolach wraz z najnowszą aktualizacją 10 marca. W rozwinięciu znajdziecie również krótki zwiastun ze wspomnianych napadów.

Opublikowano nowe screeny z trybu Heists. - GTA Online Heists – nowe screeny i krótki zwiastun z trybu rabunkowego  - wiadomość - 2015-03-06
Opublikowano nowe screeny z trybu Heists.

Wyczekiwany tryb Heists do gry GTA Online zadebiutuje na konsolach poprzedniej i obecnej generacji wraz z najnowszą aktualizacją 10 marca, która swoją drogą wprowadzi do rozgrywki sporo innych, niezapowiedzianych dotąd usprawnień. Wspomniany tryb kooperacyjnych napadów tworzony jest z myślą o czterech osobach grających jednocześnie (posiadających co najmniej 12 poziom) i zaoferować ma 5 różnego rodzaju „skoków” wraz z całą logistyczną otoczką wokół tych efektownych operacji, które zwykłemu śmiertelnikowi powinny wystarczyć łącznie na około 20 godzin zabawy. Ale nie o szczegółach samej rozgrywki mam tutaj pisać, ale o nowych screenach z GTA Online Heists.

W sieci pojawiła się bowiem sporych rozmiarów paczka ślicznie prezentujących się obrazków ze wspomnianego trybu napadów. Materiały pozwalają nie tylko bliżej przyjrzeć się efektownym akcjom rabunkowym, ale również momentom, podczas których będziemy musieli ustalić dokładny plan wszystkich karkołomnych operacji. Poniżej znajdziecie pięć wybranych screenów, natomiast reszta czeka na Was w naszej galerii. Co istotne, na samym dole wiadomości umieściliśmy również krótki zwiastun Heists, który opublikowany został wczoraj przez deweloperów ze studia Rockstar Games.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że pecetowa odsłona omawianej produkcji otrzyma wszystkie nowe tryby rozgrywki w dniu swojego debiutu, czyli 14 kwietnia bieżącego roku.

GTA Online Heists – nowe screeny i krótki zwiastun z trybu rabunkowego  - ilustracja #2
GTA Online Heists – nowe screeny i krótki zwiastun z trybu rabunkowego  - ilustracja #3
GTA Online Heists – nowe screeny i krótki zwiastun z trybu rabunkowego  - ilustracja #4
GTA Online Heists – nowe screeny i krótki zwiastun z trybu rabunkowego  - ilustracja #5
GTA Online Heists – nowe screeny i krótki zwiastun z trybu rabunkowego  - ilustracja #6

GTA Online to wieloosobowa produkcja towarzysząca grze Grand Theft Auto V. Gracze wcielają się tu w wybranych przez siebie gangsterów i swobodnie eksplorują tereny Los Santos. Nie brakuje możliwości dowolnego przemieszczania się po mieście, klasycznych trybów sieciowych, opcji napadu na bank, ochrony celu czy też wielu innego rodzaju misji. Ogromnym atutem „sieciowego GTA V” jest również niewątpliwie wbudowany kreator misji oraz chęć deweloperów do ciągłego rozbudowywania GTA Online.