Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 4 lutego 2004, 14:11

Świątynia Pierwotnego Zła – zawartość bonus CD

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Wielkimi krokami zbliża się premiera Świątyni Pierwotnego Zła – gry, której rodzima edycja bezsprzecznie będzie jedną z najbogatszych w historii polskiego rynku gier komputerowych. Wśród licznych dodatków znajdzie się także dodatkowy dysk z następującą zawartością:

  • Obszerny poradnik do gry w formacie elektronicznym
  • Zestaw 7 modów: m.in. obszerny mod Circle of Eight wprowadzający wiele innowacji i przedmiotów magicznych, mod przywracający ocenzurowane elementy gry (np. dom publiczny), mody wpływające na wygląd interfejsu, poziom trudności itd.
  • Zestaw polskich tapet oraz artów z gry

Całkowita zawartość edycji PL to:

  1. 2 CD z grą Świątynia Pierwotnego Zła,
  2. Bonus CD
  3. Książka "Świątynia Złych Żywiołów", z fabułą bezpośrednio związaną z tą przedstawioną w grze (290 stron, cena detaliczna - 21.90 PLN).
  4. Mapa przedstawiająca świat gry
  5. Karta pomocy podręcznej
  6. Obszerna instrukcja (156 stron) na papierze kredowym
Świątynia Pierwotnego Zła – zawartość bonus CD - ilustracja #1

Świątynia Pierwotnego Zła to doskonała gra RPG, której fabuła przeniesie nas do krainy Flanaess, opanowanej przez mroczny kult wyznający zło w jego najczystszej postaci. Świątynia bardzo przypomina gry z serii Baldur`s Gate, jednak jest ich twórczym rozwinięciem. Poczynając od 9 (!) różnych rozpoczęć gry (w zależności od charakteru wybranej postaci), poprzez zupełnie różne opcje rozmów z napotkanymi postaciami (zależne m.in. od reputacji i inteligencji) a kończąc 15 różnych zakończeniach! Jeszcze w żadnej grze RPG przebieg przygody nie był tak bardzo uzależniony od charakteru wybranej przez gracza postaci! Fanów RPG ucieszy też zapewne fakt, że jest to pierwsza komputerowa gra wykorzystująca zasady Dungeons & Dragons w wersji 3.5!

Gra zostanie wydana na 3 płytach CD w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej. W rodzimej edycji usłyszymy głosy takich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Adam Ferency i Paweł Wawrzecki. Bardzo ważne jest to, że polskie wydanie zawiera wszystkie poprawki i jest pozbawione błędów premierowej wersji angielskiej.

Świątynia Pierwotnego Zła ukaże się na rynku już 19 lutego, a jej cena wyniesie 129.90 PLN. Warto wspomnieć, że tak bogate wydanie dotyczyć będzie tylko premierowej edycji gry i takie dodatki, jak książka "Świątynia Złych Żywiołów" nie będą dostępne w kolejnych reedycjach.