Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2004, 14:30

Digital Illusions i Trauma Studios wyprodukują razem nową grę

Producent Battlefield 1942, firma Digital Illusions, podpisał umowę z grupą Trauma Studios (autorami moda Desert Combat do powyższego tytułu) na stworzenie nowego, bliżej nie określonej jeszcze gry. Chociaż zostanie ona wyprodukowana wspólnymi siłami, jej koszta pokryje tylko Digital Illusions.

Producent Battlefield 1942, firma Digital Illusions, podpisał umowę z grupą Trauma Studios (autorami moda Desert Combat do powyższego tytułu) na stworzenie nowego, bliżej nie określonej jeszcze gry. Chociaż zostanie ona wyprodukowany wspólnymi siłami, jej koszta pokryje tylko Digital Illusions – w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy, ma zamiar przeznaczyć na niego 550 tysięcy dolarów. „Szybko staliśmy się świadomi znakomitości moda Desert Combat. Nakładka znacznie przyczyniła się do popularności Battlefield 1942 i pomogła nam sprzedać wiele gier” – powiedział Patrick Söderlund z Digital Illusions.

 

Digital Illusions i Trauma Studios wyprodukują razem nową grę - ilustracja #1

 

Rozszerzenie Desert Combat (na zdjęciu powyżej) okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Do tej pory, ze strony Trauma Games, ściągnięto go ponad trzy miliony razy.

Linki do stron powiązanych z tematem:

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej