Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2008, 10:17

autor: Jiker

Światowa premiera automatowej wersji Street Fighter IV już w lipcu

Street Fighter IV wzbudza wielkie emocje u każdego wielkiego fana serii zapoczątkowanej przez japońską firmę Capcom w 1987 roku. Liczne dyskusje na łamach for internetowych pokazują, że na grę czeka naprawdę wielu graczy. Do tej pory nie znali oni dnia światowej premiery najnowszego trójwymiarowego Ulicznego Wojownika.

Street Fighter IV wzbudza wielkie emocje u każdego wielkiego fana serii zapoczątkowanej przez japońską firmę Capcom w 1987 roku. Liczne dyskusje na forach internetowych pokazują, że na grę czeka naprawdę wielu graczy. Do tej pory nie znali oni dnia światowej premiery najnowszego trójwymiarowego Ulicznego Wojownika.

Światowa premiera automatowej wersji Street Fighter IV już w lipcu - ilustracja #1

Sytuacja ta uległa zmianie w ostatnich, kiedy to Capcom ujawnił datę japońskiego debiutu automatowej wersji SF IV. Doszło do tego w trakcie tokijskich targów AOU Amusement Expo, podczas których przeprowadzona została pierwsza publicza prezentacja wczesnej wersji najnowszych przygód Ryu, Kena i wielu innych wojowników. Tuż po niej dowiedzieliśmy się, że pierwsze japońskie salony gier otrzymają zamówione przez siebie automaty już na początku lipca bieżącego roku.

Można oczekiwać, że Europa oraz Stany Zjednoczone będą musiały poczekać na własne egzemplarze dodatkowych kilka miesięcy. Nie mówiąc już o konwersji gry na docelowe platformy domowe, czyli konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Dokładne dane na ten temat poznamy zapewne w przeciągu najbliższych kilku tygodni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter IV

Street Fighter IV