Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 14 sierpnia 2008, 14:26

S.T.A.L.K.E.R: Czyste Niebo – informacje dotyczące Edycji Kolekcjonerskiej

CD projekt informuje, że do składu Edycji Kolekcjonerskiej zostanie dołączona płyta CD ze ścieżką dźwiękową z gry. Edycja Kolekcjonerska już wcześniej prezentowała się bardzo imponująco, ale w międzyczasie udało się uzyskać zgodę wydawcy na powiększenie zestawu o jeszcze jeden element w postaci soundtracku gry.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

CD Projekt informuje, że do składu Edycji Kolekcjonerskiej zostanie dołączona płyta CD ze ścieżką dźwiękową z gry. Edycja Kolekcjonerska już wcześniej prezentowała się bardzo imponująco, ale w międzyczasie udało się uzyskać zgodę wydawcy na powiększenie zestawu o jeszcze jeden element w postaci soundtracku gry.

Ostateczny skład Edycji Kolekcjonerskiej S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo prezentuje się następująco:

  • płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo,
  • płyta CD ze ścieżką dźwiękową z gry,
  • ekskluzywne, rozkładane opakowanie na grę typu digipack,
  • T-shirt ze znakiem radioaktywności,
  • wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu, plecaku itp.),
  • 4 naklejki z logotypami różnych frakcji stalkerów,
  • kolorowy, drukowany album z artami (artbook),
  • mapa Zony, czyli strefy Czarnobyla, w której toczy się akcja gry,
  • instrukcja do gry,
  • całość zapakowana w unikatowe opakowanie w postaci podręcznej torby wojskowej (np. na tzw. medkit).

To wyjątkowe wydanie kolekcjonerskie dostępne będzie w limitowanej ilości 699 sztuk, w cenie 159,90 zł (dla porównania Edycja Kolekcjonerska S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla dostępna była w cenie 179,90 zł). Edycję Kolekcjonerską S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo będzie można kupić w dobrych sklepach w całym kraju.

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo to następna część jednej z najlepszych gier FPS ostatnich lat, a na pewno najbardziej klimatycznej. Akcja rozgrywa się na terenie Czarnobyla, w zamkniętej, skażonej radioaktywnie strefie zwanej Zoną. Fabuła Czystego Nieba nie jest kontynuacją pierwszej części gry, lecz stanowi prolog do wydarzeń przedstawionych w Cieniu Czarnobyla.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.