Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2008, 14:05

autor: vampire

Kukiełka z LittleBigPlanet nową maskotką PlayStation 3

Widać, że Sony pokłada ogromne nadzieje w oczekiwanej przez wielu graczy platformówce - LittleBigPlanet, autorstwa Media Molecule. Jak powiedział Mark Valledor, jeden z menadżerów SCEA, to dla jego firmy bardzo ważny tytuł, który w dodatku wprowadza nową jakość do branży elektronicznej rozrywki. Z tego właśnie powodu główny bohater gry, czyli szmaciana kukiełka, zostanie oficjalną maskotką konsoli PlayStation 3.

Widać, że Sony pokłada ogromne nadzieje w oczekiwanej przez wielu graczy platformówce - LittleBigPlanet, autorstwa Media Molecule. Jak powiedział Mark Valledor, jeden z menadżerów SCEA, to dla jego firmy bardzo ważny tytuł, który w dodatku wprowadza nową jakość do branży elektronicznej rozrywki. Z tego właśnie powodu główny bohater gry, czyli szmaciana kukiełka, zostanie oficjalną maskotką konsoli PlayStation 3. Trzeba przyznać, że to całkiem dobry pomysł - w końcu w przeciwieństwie do chociażby Nintendo ze swoim Mario, do tej pory konsole Sony nie miały jednego charakterystycznego "przedstawiciela”, natomiast Sackboy mógłby świetnie sprawdzić się w tej roli - pochodzi z tytułu, który zapewne zawojuje rynek, a ponadto wygląda niezwykle sympatycznie.

Kukiełka z LittleBigPlanet nową maskotką PlayStation 3 - ilustracja #1

Przypomnijmy jeszcze, że Media Molekule liczy na znaczny wzrost sprzedaży PS3, który powinien nastąpić wraz z premierą ich dzieła. Z pewnością jest na to szansa, jednak czy rzeczywiście tak się stanie przekonamy się już niedługo, w końcu LittleBigPlanet trafi do sklepów 30 października.