Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2004, 19:38

Ruszyła oficjalna strona The Moment of Silence

Choć może wydawać się to dziwne, ale właśnie minutą ciszy postanowił uczcić koncern Digital Jesters dzisiejsze otwarcie oficjalnej strony gry The Moment of Silence. Program, który zadebiutuje na rynku już w październiku to typowy przykład przygodówki zrealizowanej w klasycznym stylu, ale przy użyciu nowoczesnych technologii.

Choć może wydawać się to dziwne, ale właśnie minutą ciszy postanowił uczcić koncern Digital Jesters dzisiejsze otwarcie oficjalnej strony gry The Moment of Silence. Program, który zadebiutuje na rynku już w październiku to typowy przykład przygodówki zrealizowanej w klasycznym stylu, ale przy użyciu nowoczesnych technologii. Za jej produkcję odpowiedzialne jest studio House of Tales, które w przeszłości wydało już inną przygodówkę – „Mystery of the Druids”. Najnowsze dzieło niemieckiego producenta w założeniach ma być mrocznym politycznym thrillerem. Akcję gry osadzono w niezbyt odległej przyszłości. Mamy rok 2030, a gracz wciela się w rolę Petera Wrighta zamieszkującego futurystyczny Nowy Jork. Główny bohater jest specem od komunikacji i pracuje dla jednej z rządowych organizacji w ramach okrytego tajemnicą projektu „Freedom of Speech” (Wolność Wymowy). Peter żyje w przeświadczeniu, iż wszystko jest w najlepszym porządku, jednak jego światopogląd ulega drastycznemu pogorszeniu w dniu, w którym brygada antyterrorystyczna włamuje się do okolicznego domu i porywa jednego z jego sąsiadów. Wright spróbuje podążyć jego śladami i jak na dobry thriller przystało, bardzo szybko okazuje się, iż samo porwanie ma między innymi związek z tajnymi planami przejęcia kontroli nad światem.

Debiutująca dziś strona może pochwalić się najnowszymi informacjami na temat gry, oficjalnym forum, gdzie oczekujący premiery gracze mogą wymienić się ewentualnymi spostrzeżeniami oraz świeżutkimi screenshotami, których garść prezentujemy poniżej. Więcej szczegółów na temat The Moment of Silence znajdziecie również w naszej Encyklopedii Gier.

Ruszyła oficjalna strona The Moment of Silence - ilustracja #1
Ruszyła oficjalna strona The Moment of Silence - ilustracja #2
Ruszyła oficjalna strona The Moment of Silence - ilustracja #3