Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 23 stycznia 2004, 15:35

Prince of Persia: Piaski Czasu - spolszczenie

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż już wkrótce zakończone zostaną prace nad patchem lokalizującym grę Prince of Persia: Piaski Czasu. Jednocześnie informujemy wszystkich graczy, którzy zakupili grę w wersji angielskiej, że aby otrzymać patcha (o jego dokładnej premierze poinformujemy wkrótce), należy przesłać na adres Cenega Poland wypełnioną kartę rejestracyjną albo - w przypadku jej braku - instrukcję do gry. Wszystkie instrukcje zostaną ostemplowane i odesłane pod wskazany adres. Przypominamy jednocześnie, że gra Prince of Persia: Piaski Czasu sygnowana jest "Wszystko gra" [1] i dostępna jest w dwóch wersjach - standardowej (w pudełku DVD i eleganckim etui) oraz w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej (z plakatem oraz koszulką).

W średniowiecznej Persji, najbardziej oświeconym, a zarazem najbardziej tajemniczym z ówczesnych mocarstw, potężny król i jego syn zdobywają pałac złowrogiego Maharadży. W czasie zwiedzania pałacu, młody książę zostaje sprowokowany przez zdradliwego wezyra do użycia magicznego sztyletu i rozbicia klepsydry zawierającej Piasek Czasu. W całym królestwie rozpętuje się chaos, a żeby przywrócić dawny porządek książę Persji musi naprawić swój błąd. Wyrusza więc na niebezpieczną wyprawę...