Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 29 stycznia 2004, 18:27

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Prince of Persia: Piaski Czasu

Prince of Persia: Piaski Czasu to kolejna, już czwarta, część tej znanej gry platformowo-zręcznościowej. „Piaski Czasu” to gra wykonana w pełnym trójwymiarze, zorientowana na szybką akcję, na którą składa się eksploracja kolejnych poziomów jak i walka.” - W poradniku znajdziecie dokładny opis przejścia wszystkich poziomów oraz wiele rad, dzięki którym zabawa stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

„Prince of Persia: Piaski Czasu to kolejna, już czwarta, część tej znanej gry platformowo-zręcznościowej. „Piaski Czasu” to gra wykonana w pełnym trójwymiarze, zorientowana na szybką akcję, na którą składa się eksploracja kolejnych poziomów jak i walka. Gra dość intensywnie korzysta z pomysłów innych gier akcji, które na przestrzeni ostatniego roku zadebiutowały na komputerach klasy PC. Każdy gracz bez trudu dopatrzy się rozwiązań i pomysłów pochodzących z takich gier jak: Enter the Matrix, Max Payne 2 czy Lord of the Rings: Return of the King. Generalnie gra jest dość prosta, wymaga momentami chwili skupienia i logicznego myślenia, dlatego lepiej zanim zerkniesz do tego poradnika pomyśl przez chwilę, gdyż satysfakcja z samodzielnego rozwiązania problemu jest znacznie większa. Zanim jednak zacznę opisywać poszczególne poziomy, postaram się udzielić kilku rad, dzięki którym zabawa stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.” - „Fajek”

Prince of Persia: Piaski Czasu - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Prince of Persia: Piaski Czasu w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.