Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2008, 15:34

autor: Von Zay

Prace nad nowymi przygodami doktora Jonesa wznowione

Wieki temu (czyli w roku 2005) LukasArts ogłosił wszem i wobec, że studio zabiera się do produkcji next-genowej gry, której bohaterem będzie Indiana Jones. Do tej pory jednak cała moc przerobowa firmy zaprzęgnięta była do prac nad Force Unleashed i dopiero teraz, podczas Game Developers Congerence, uroczyście ogłoszono – developing rusza pełną parą. Kiedy w takim razie spodziewać możemy się gry?

Wieki temu (czyli w roku 2005) LucasArts ogłosił wszem i wobec, że studio zabiera się do produkcji next-genowej gry, której bohaterem będzie Indiana Jones. Do tej pory jednak cała moc przerobowa firmy zaprzęgnięta była do prac nad Force Unleashed i dopiero teraz, podczas Game Developers Congerence, uroczyście ogłoszono – developing rusza pełną parą. Kiedy w takim razie spodziewać możemy się gry?

Nie posiadająca jeszcze tytułu gra z Indiana Jonesem znajduje się pomimo sędziwego wieku w bardzo wczesnej fazie produkcji. Pomimo tego, że najnowszy film - Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki – trafi do kin już w tegorocznym maju, tak produkcja LucasArts znajdzie się na sklepowych półkach nie wcześniej jak w roku 2009.

Niestety - to już wszystkie wieści związane z omawianym tematem. Dotychczas powiedziane zostało jedynie tyle, że gra ma zachwycić niezwykle realistyczną animacją generowaną w czasie rzeczywistym, precyzyjnie przedstawionymi oddziaływaniami fizycznymi i ładną grafiką. Wszystkie użyte w niej technologie będziemy mogli już obejrzeć w akcji wcześniej w Force Unleashed. Dla lepszego wyobrażenia zachęcamy do zapoznania się z tym materiałem filmowym.

Wszystkich spragnionych jakiejkolwiek produkcji ze słynnym archeologiom zawsze pozostaje Lego Indiana Jones i w tej sprawie odsyłamy do naszej encyklopedii.

Prace nad nowymi przygodami doktora Jonesa wznowione - ilustracja #1