Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 stycznia 2006, 18:44

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Movies

Poradnik do strategii ekonomicznej The Movies wyjaśniający jaki odnieść sukces w niezwykle ciężkiej gałęzi showbiznesu, jaką jest prowadzenie własnego studia filmowego.

„Showbiznes to ciężka szkoła życia. Niejeden próbował i skończył w rynsztoku. Czemu myślisz, że z Tobą będzie inaczej? Masz twardy charakter? Silną osobowość? Zacięcie menedżerskie? Wszystko to dobrze, ale bez iskierki Bożej i tak nie dasz sobie rady, a pędzący na złamanie karku świat kinematografii zapomni o Tobie równie szybko, jak się dowiedział. Jeśli chcesz, by Twoje studio było solidnym drapaczem chmur, jego budowę musisz zacząć od fundamentów. A oto właśnie i one, podane na talerzu, zebrane, zanalizowane i przetestowane. Zapoznaj się z nimi dobrze, jeśli myślisz o odniesieniu prawdziwego sukcesu. Dzięki nim żadna gwiazda nie wejdzie ci na głowę, nie pogubisz się w procesie produkcyjnym filmu, a i nie zbije cię z tropu nawet wybredna Akademia Filmowa. Idź więc, czytaj i zacznij wreszcie produkować coś strawnego dla widza! Światła, kamera, no, wiadomo jak to idzie – Action!” - „Lordareon”

The Movies - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Movies w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.