Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 18 lipca 2003, 18:21

autor: Sznur

Poradnik: Red Faction II

Red Faction II to prosty fps, nie zaskakujący zbytnio skomplikowanymi zagadkami czy super inteligentnymi przeciwnikami. Tutaj postawiono w dużej mierze na grywalność oraz szybką akcję – co wyszło grze na dobre. Nic tak nie odpręża jak szybka rundka po paru poziomach jakieś instalacji czy przelot nad miastem przyszłości zwinnym pojazdem latającym. Poradnik do takiej gry nie jest więc wymagany, jednak ten posiada kilka ciekawych cech, wartych bliższemu przyjrzeniu się...

„Red Faction II to prosty fps, nie zaskakujący zbytnio skomplikowanymi zagadkami czy super inteligentnymi przeciwnikami. Tutaj postawiono w dużej mierze na grywalność oraz szybką akcję – co wyszło grze na dobre. Nic tak nie odpręża jak szybka rundka po paru poziomach jakieś instalacji czy przelot nad miastem przyszłości zwinnym pojazdem latającym.

Poradnik do takiej gry nie jest więc wymagany, jednak ten posiada kilka ciekawych cech, wartych bliższemu przyjrzeniu się. Przede wszystkim został napisany dla najwyższego poziomu trudności, czyli HARD. Zawiera dzięki temu potrzebne informacje o czekających Cię niebezpieczeństwach oraz triki, z którymi łatwiej będzie Ci je pokonać.

Drugą specyficzną cechą jest spis wszystkich (jakie udało mi się znaleźć) sekretów w grze. Co one dają i jaki maja wpływ na grę dowiecie się już szczegółowo z dalszej części poradnika. Ja zapraszam do tekstu oraz samej gry, która nawiasem mówiąc jest niesamowicie wciągająca.” - „Zodiac”

Red Faction II - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Red Faction II w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.