Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lipca 2003

Poradnik: The Elder Scrolls III: Tribunal

Sznur, 10 lipca 2003, 18:54

Poradnik do dodatkowej kampanii The Elder Scrolls III: Tribunal zawiera szczegółowy opis lokacji wraz ze sprzedawcami, ważniejszymi osobami, przedmiotami i lokalizacjami budynków, opis zadań głównych oraz pobocznych, a także uaktualnione (w stosunku do poradnika The Elder Scrolls III: Morrowind - Biblia Gracza) rozdziały dotyczące zaklinania i alchemii.

Recenzja: Medieval: Total War - Viking Invasion

Fajek, 10 lipca 2003, 15:43

Viking Invasion to pierwszy oficjalny dodatek do jednej z najlepszych strategii ostatnich lat - Medieval: Total War. Akcja przenosi graczy ponad 1200 lat wstecz, do roku 793 naszej ery, gdzie Wikingowie, niezwyciężeni skandynawscy wojownicy, siali postrach w całej Europie.

Numer 7/2003 Magazynu GRY już dostępny
Numer 7/2003 Magazynu GRY już dostępny

Solnica, 10 lipca 2003, 15:43

Klubowiczów MayClub, posiadaczy abonamentów GOLMAX oraz użytkowników NUMERNET zapraszamy do zapoznania się z najnowszym, siódmym numerem dwutygodnika GRY: Magazyn Profesjonalnego Gracza.

Pierwsze wrażenia z Battlefield Vietnam

Łosiu, 10 lipca 2003, 12:42

Seria Battlefield 1942 od momentu swej premiery, tj. od niemal roku, nieprzerwanie święci tryumfy w dziedzinie rozgrywki wieloosobowej. Korporacja Electronic Arts idąc za ciosem w lutym tego roku wydała pierwszy dodatek The Road to Rome, w drodze do wydania zgaduje się kolejny Secret Weapons of WWII. Ponadto niecały miesiąc temu zapowiedziała całkiem nową grę z tej serii - Battlefield Vietnam. Wczoraj wybrani redaktorzy z zachodnich serwisów mogli zapoznać się z wczesną wersją produkcyjną tego tytułu, dziś zaś możemy zapoznać się z ich wrażeniami i spostrzeżeniami.

Konkurs Motoroli rozstrzygnięty

Fajek, 10 lipca 2003, 12:07

Zakończył się już konkurs, w którym do wygrania były dwa telefony Morotola C350. Szczęśliwymi zwycięzcami zostały osoby posiadające następujące ksywy: misqa oraz mike. Przedstawiciel współorganizatora skontaktuje się ze zwycięzcami.

"Rycerze Nieba" z początku XX wieku nadlatują!

eLKaeR, 10 lipca 2003, 11:55

Gatunek wirtualnych symulatorów lotu wzbogaci się już za kilka miesięcy o pozycję, nawiązującą do czasów I Wojny Światowej i zatytułowaną SkyKnights. Produkt opracowywany jest przez fachowców z korporacji iEntertainment Network.

Republic: The Revolution - będzie na pewno... pytanie brzmi tylko „kiedy?”; kolejna część Project IGI w produkcji?

ComCo, 10 lipca 2003, 11:46

Pomimo ostatnich oświadczeń zespołu Elixir Studios odnośnie terminu premiery pełnej wersji gry strategiczno-ekonomicznej o nazwie Republic: The Revolution, sytuacja wciąż nie została do końca wyjaśniona. Małe śledztwo dziennikarskie, jakie przeprowadził zachodni serwis Computer and Video Games, pokazało, że pomimo zbliżonych zapewnień wydawcy (Eidos) i samego developera, jeden z lokalnych sprzedawców stwierdził, że nie spodziewa się pełnej wersji przed wrześniem tego roku.

Dwie nowe „śmigałki” na PeCety

ComCo, 10 lipca 2003, 10:55

Gorące apele PeCetowych graczy o większą ilość gier wyścigowych na tę platformę zostały wysłuchane - otóż holenderski zespół developerski Davilex Games oficjalnie poinformował o przygotowywaniu dwóch nowych pozycji, zaliczających się do powyższego gatunku, tj. Beach King Stunt Racer oraz London Racer - World Challenge.

Pro Evolution Soccer 3 nadejdzie w ostatnim kwartale 2003 roku
Pro Evolution Soccer 3 nadejdzie w ostatnim kwartale 2003 roku

eLKaeR, 10 lipca 2003, 10:15

Jeszcze tylko cztery tygodnie pozostały do japońskiej premiery siódmej części Winning Eleven, czyli flagowego cyklu symulacji futbolowych ze stajni korporacji Konami. Natomiast w połowie listopada bieżącego roku światło dzienne ujrzy europejska edycja wspomnianego produktu, której pełny tytuł brzmi Pro Evolution Soccer 3. W roli docelowej platformy sprzętowej występuje wyłącznie konsola Sony PlayStation 2.

Chris Taylor ujawnia istnienie Dungeon Siege: Legends of Aranna

Łosiu, 10 lipca 2003, 09:39

Na tegorocznych targach E3 studio developerskie Gas Powered Games oficjalnie zaanonsowało drugą część znakomitej gry akcji/cRPG, pt. Dungeon Siege. Jednak w świetle informacji jakie Chris Taylor przekazał wczoraj redaktorom serwisu IGN okazuje się, że zanim nastąpi premiera DSII (gdzieś w roku 2004), fani tej serii będą mogli zagrać w dodatek do części pierwszej. Nosi on tytuł Dungeon Siege: Legends of Aranna i ma trafić na półki sklepowe już listopadzie.

Zapowiedziano Jetfighter V: Homeland Protector. Ameryka ponownie potrzebuje naszych umiejętności pilotażu.

eLKaeR, 10 lipca 2003, 09:15

Prosto z siedziby firmy wydawniczej Global Star Software nadeszły pierwsze informacje, dotyczące piątej części cyklu Jetfighter, noszącej podtytuł Homeland Protector. Pozycja ta przygotowywana jest przez pracowników studia InterActive Vision.

Need for Speed: Underground ukaże się wcześniej, niż zapowiadano!
Need for Speed: Underground ukaże się wcześniej, niż zapowiadano!

ComCo, 10 lipca 2003, 08:52

Życie po zmroku w naszym mieście chyba nigdy się nie zmieni... Tysiące kolorowych neonów skłaniają wszystkich miłośników zabaw do wstąpienia do wielu nocnych barów czy klubów... Jest jednak pewna grupa osób, która zanim pójdzie imprezować, ma coś do zrobienia. Zbierają się w pobliżu największych ulic czy mostów i czekają na swoją kolej... Wreszcie nadchodzi ta chwila i swoim, podrasowanym do granic możliwości, samochodem podjeżdżają do narysowanej sprayem linii wyznaczającej miejsce startu... Czekają na znak, ręce niezłej laseczki lecą w dół... Pisk opon, zryw posiadanej bryki... Zaczął się wyścig - o tytuł króla podziemia, olbrzymie pieniądze, a przede wszystkim – o wielką frajdę dla graczy!

Contract J.A.C.K, czyli mała rewolucja w serii NOLF
Contract J.A.C.K, czyli mała rewolucja w serii NOLF

Łosiu, 10 lipca 2003, 08:35

W ostatnim czasie kilkukrotnie do sieci przedostawały się lakoniczne dane dotyczące kolejnej odsłony cyklu No One Lives Forever, stopniowo napięcie fanów rosło, aż w końcu wydawca, koncern Vivendi, zdecydował się przedstawić oficjalne info prasowe na jej temat. Gra nosić będzie tytuł Contract J.A.C.K (bez przedrostka No One Lives Forever ), a jej akcja osadzona zostanie przed wydarzeniami, w których uczestniczyliśmy w No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way. Przewidywany termin premiery to koniec listopada 2003 roku.