Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lipca 2003

Poradnik: Thorgal: Klątwa Odyna

Sznur, 3 lipca 2003, 18:01

Thorgal: Klątwa Odyna nie jest grą bardzo trudną i większość z was nie powinna mieć najmniejszych problemów z jej przejściem. Jeżeli jednak zdarzy się wam gdzieś utknąć albo nie macie akurat ochoty zastanawiać się nad rozwiązaniem tej czy owej zagadki, to zapraszam do lektury niniejszej solucji, w której starałem się punkt po punkcie, krok po kroku przedstawić najkrótszą, mam nadzieję, drogę dobrnięcia na sam koniec gry.

Recenzja: Enclave

Fajek, 3 lipca 2003, 14:06

Enclave to trójwymiarowa gra akcji/TPP z elementami przygodowymi i cRPG, z akcją osadzoną w świecie fantasy zwanym właśnie Enclave. Swym wykonaniem przypomina znakomitą produkcję z roku 2001, pt. Severance: Blade of Darkness.

Sprawdź samodzielnie, jak będzie funkcjonował model fizyczny w Max Payne 2, Half-Life 2, Painkiller i kilkudziesięciu innych grach

eLKaeR, 3 lipca 2003, 12:19

Na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła właśnie nowa interaktywna demonstracja zaawansowanego „silnika” fizycznego o nazwie Havok, którego możliwości ujrzymy m.in. w polskiej grze Painkiller oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Half-Life 2, Deus Ex 2: Invisible War, Thief III i Starcraft: Ghost.

Soccer Manager Pro, czyli kolejna próba zdetronizowania cyklu Championship Manager

eLKaeR, 3 lipca 2003, 12:17

Koncern wydawniczy JoWooD ujawnił szczegółowe dane tekstowo-graficzne, dotyczące nadchodzącej gry o nazwie Soccer Manager Pro. Stanowi ona znacznie ulepszoną wersję PeCetowego managera futbolowego, wprowadzonego do sprzedaży blisko dziesięć miesięcy temu.

Galowie w wersji XXL

ComCo, 3 lipca 2003, 10:40

W grudniu bieżącego roku, wszyscy posiadacze konsol Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube będą mogli spróbować swoich sił w najnowszej edycji przygód sympatycznych Galów - Asterixa i Obelixa, o nazwie Asterix & Obelix XXL.

The Cassandra Project - darmowy mini-serial interaktywny dla posiadaczy pełnej wersji Deus Ex
The Cassandra Project - darmowy mini-serial interaktywny dla posiadaczy pełnej wersji Deus Ex

eLKaeR, 3 lipca 2003, 10:39

Popularna gra Deus Ex obchodziła pod koniec ubiegłego miesiąca swoje trzecie urodziny. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy epizod darmowego rozszerzenia wspomnianej pozycji, noszącego nazwę The Cassandra Project i przygotowanego przez niezależne studio Narcissus Entity.

GOL Adventure DELTA Force - szczęśliwcy wylosowani

Łosiu, 3 lipca 2003, 10:12

Pierwszego lipca o 23:59 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na kolejną imprezę z cyklu GOL Adventure, tzn. DELTA Force, wczoraj przeprowadziliśmy losowanie i dziś przedstawiamy szczęśliwców, którzy w dniach 12-13 lipca będą mogli postrzelać z autentycznej broni palnej, a jeden z nich nawet skoczyć na spadochronie.

Line-up londyńskich targów PlayStation Experience 2003

ComCo, 3 lipca 2003, 10:07

Po wcześniejszych zapowiedziach sierpniowej ekspozycji o nazwie PlayStation Experience (Londyn; 28-31 sierpnia), europejski oddział korporacji Sony Computer Entertainment podał obszerną listę tytułów, które będą mogły zobaczyć osoby odwiedzające tę imprezę. W sumie, pokazanych zostanie ponad 100 gier od 13 ogólnoświatowych wydawców - większość z nich pojawiła się już w Los Angeles na targach E3, jednak teraz również europejscy gracze będą mieli okazję do przetestowania ich na żywo „w akcji”.

Asgard znosi ograniczenia związane z platformami sprzętowymi... przynajmniej w założeniach...

Łosiu, 3 lipca 2003, 09:31

Firma TerraForge, Inc. ogłosiła, iż jest blisko ukończenia prac nad technologią, która pozwoli na tworzenie gier online’owych umożliwiających grę posiadaczom zarówno PeCetów, Macintoshów, konsol PS2, GameCube oraz urządzeń przenośnych typu Pocket Device. Nie liczy się miejsce zamieszkania czy język którym włada gracz – technologia zwana „Asgard Gaming Community” ma, wedle słów jej twórców, znieść wszelkie ograniczenia i różnice.

Top 10 gier w US (03/07/03)

ComCo, 3 lipca 2003, 09:03

Najnowsze zestawienie firmy NPDTechworld przynosi kilka ciekawych zmian. Pomimo tego, że gra The Sims: Superstar utrzymała prowadzenie, warty odnotowania jest fakt debiutu na liście innego dodatku - Neverwinter Nights: Shadows Of Undrentide - i to od razu na drugim miejscu! Diablo 2, głównie dzięki niedawnej obniżce cenowej, awansowało na piąte miejsce, zaś notowanie opuściły: Battlefield 1942 oraz (tu małe zaskoczenie) Grand Theft Auto: Vice City.

Pierwsze info o rozgrywce w trybie multiplayer w Half-Life 2

Łosiu, 3 lipca 2003, 08:47

Zespół Sven Co-op, któremu zawdzięczamy stworzenie jednego z najpopularniejszych modów do pierwszego Half-Life’a (jego wersję v.2.0F pobrało przeszło 100.000 osób) poinformował, iż zamierza stworzyć kolejną wersję tej modyfikacji, rzecz jasna teraz przeznaczoną do drugiej części gry. Jest to pierwsza informacja dotycząca rozgrywki zespołowej w nadchodzącym przeboju, wyprzedzająca nawet oficjalne info o tym, co opracowuje sam zespół Valve Software. Twórcy Half-Life 2 wyrazili już chęć pomocy zespołowi Sven Co-op w tworzeniu moda.

Ścieżka dźwiękowa z Silent Hill 3 będzie dostępna oficjalnie w Polsce!
Ścieżka dźwiękowa z Silent Hill 3 będzie dostępna oficjalnie w Polsce!

Banzaai, 3 lipca 2003, 07:14

Gry kultowe mają to do siebie, że wśród ich fanów nie brakuje osób chętnych do zakupu wszelakich produktów powiązanych z danym tytułem. Od ok. 11 lipca fani serii Silent Hill będą mogli zakupić ścieżkę dźwiękową z gry Silent Hill 3 (tytuł dostępny dla posiadaczy PlayStation 2) po spodziewanej cenie 39 zł. Łączny czas trwania to 1 godzina i 18 minut. Na płycie znajdą się wszystkie utwory obecne w grze, a napisane i zaaranżowane przez Akirę Yamaokę, człowieka, który wraz z grafikami i scenarzystami tworzy przerażające dla gracza doświadczenie, zwane Silent Hill. Na płycie znajdą się 4 utwory wokalne; pozostałe to czysto instrumentalne brzmienia.