Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lipca 2003

Wrześniowy Gamestar w kioskach 8 sierpnia

Fajek, 17 lipca 2003, 16:16

Wszystkich, którzy z niecierpliwością wyglądają kolejnego numeru GameStar’a informujemy, że w kioskach pojawi się on 8 sierpnia i będzie to numer wrześniowy. Ponieważ Gamestar sierpniowy nie pojawi się w salonach prasowych, sprzedaż numeru lipcowego została przedłużona.

Conan - pierwsze screeny
Conan - pierwsze screeny

shd, 17 lipca 2003, 15:45

Oficjalna strona, nadchodzącej gry Conan, została właśnie wzbogacona o pierwsze screenshoty. Gorąco polecam je obejrzeć, produkt ten bowiem zapowiada się całkiem nieźle, no ale może zacznę od początku.

Dyskryminacja kobiet w grach

Fajek, 17 lipca 2003, 13:25

Dyskryminacja kobiet w wielu dziedzinach naszego życia to poważny problem. Mnóstwo organizacji stara się walczyć z tym zjawiskiem zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym. O skali zjawiska niech świadczy fakt, że kobiety są dyskryminowane nawet w grach – dokładnie mowa grach Massive Multiplayer Online i postaciach kobiet reprezentujących graczy.

Ludzie Billa Gatesa położyli ręce na Tom Clancy’s Rainbow Six 3
Ludzie Billa Gatesa położyli ręce na Tom Clancy’s Rainbow Six 3

eLKaeR, 17 lipca 2003, 13:23

Niecałe dwa miesiące temu opublikowaliśmy wiadomość, dotyczącą konsolowej edycji trzeciej części serii Tom Clancy’s Rainbow Six. Natomiast dziś zapraszamy Was do zapoznania się z najświeższymi informacjami na ten temat.

Oficjalna strona Silent Storm

shd, 17 lipca 2003, 12:08

Nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, firma JoWooD, uruchomili właśnie witrynę poświęconą ich nowemu produktowi - grze Silent Storm. Strona internetowa oferuje swoim gościom między innymi: informacje na temat gry, screenshoty, screensavery oraz forum, na którym można dowiedzieć się ciekawych rzeczy jak i zabrać głos w dyskusji.

Zapowiedź: Tony Hawk's Pro Skater 4

Fajek, 17 lipca 2003, 12:07

To już czwarta odsłona osławionego cyklu Tony Hawk’s Pro Skater, umożliwiająca nam wypróbowanie się w profesjonalnej jeździe na deskorolce. Tym razem developerzy zaimplementowali postacie czternastu rzeczywistych zawodników...

Tron 2.0 także w formie cyklu albumów komiksowych

eLKaeR, 17 lipca 2003, 11:32

Wszystkich użytkowników niecierpliwie oczekujących sierpniowej premiery gry Tron 2.0 z pewnością zainteresuje nowy projekt firmy 88MPH Studios. Instytucja ta tworzy obecnie w kooperacji z koncernem Walta Disney’a dwie mini-serie komiksów, powiązane z rzeczonym tytułem.

Na Space Empires: Starfury musimy poczekać do jesieni
Na Space Empires: Starfury musimy poczekać do jesieni

ComCo, 17 lipca 2003, 11:18

Starfury - kolejna część serii kosmicznych strategii turowych o nazwie Space Empires - pomimo wcześniejszych zapowiedzi zakładających rynkową premierę w ciągu lata tego roku, pojawi się w sklepach dopiero na jesieni. Firma Shrapnel Games poinformowała, że opóźnienie wynika z przeciągającego się procesu dopracowywania omawianego tytułu (autorzy chcą zlikwidować większość błędów, a także zaimplementować najciekawsze propozycje zaproponowane przez graczy).

„Lwie serce” w złotym statusie
„Lwie serce” w złotym statusie

ComCo, 17 lipca 2003, 10:27

Po wielu miesiącach oczekiwań, duet wydawniczy Vivendi Universal Games - Interplay Entertainment poinformował właśnie o zakończeniu prac (status „gold”) nad nową produkcją, zaliczającą się do gatunku cRPG, pt. Lionheart: Legacy of the Crusader. Całość została już wysłana do tłoczni, zaś na półkach zachodnich sklepów powinna zadebiutować 12 sierpnia bieżącego roku.

Pierwszy trailer Dungeon Siege II
Pierwszy trailer Dungeon Siege II

Łosiu, 17 lipca 2003, 10:07

Serwis GameSpot opublikował na swych łamach, na zasadach wyłączności, pierwszy trailer zapowiadający wydanie drugiej części znakomitej gry akcji/cRPG zespołu Gas Powered Games - Dungeon Siege. Film ów jest poszerzoną wersją tego, który pokazywano na tegorocznych targach E3 i jak zapewnia Microsoft wszystkie dramatyczne sekwencje jakie w nim widzimy zostały wyrenderowane przez engine nowej gry. Zapraszam do udania się na serwis GameSpot i oglądnięcia owego zwiastuna – zapewniam, że warto. Uaktualnienie: Film możecie już pobrać z naszego działu Pliki. Został on udostępniony dla wszystkich przez firmy Microsoft i Gas Powered Games.

SHAMO przedstawia Almanach Fallout 3

Łosiu, 17 lipca 2003, 09:50

Fallout 3 jest produkowany i po licznych wypowiedziach panów ze studia Black Isle Studios chyba nikt ma co do tego żadnych wątpliwości. Jednakże z racji tego, iż owi panowie wypowiadają się i ujawniają informacje na temat swego dzieła na licznych forach fanowskich, robią to nieoficjalnie i co by nie mówić bardzo chaotycznie, ciężko jest zebrać to wszystko w całość i wyobrazić sobie jak wyglądać będzie Fallout 3: A Post Nuclear Role Playing Game (bo tak prawdopodobnie brzmiał będzie pełny tytuł). Jeżeli macie problem, o którym wspominam, to z pomocą przychodzi wam tutaj serwis SHAMO, znajdujący się w Federacji Gry-OnLine, i powstający na nim F3 Almanach, czyli zbiór wszystkiego, co do tej pory powiedziano o F3.

Powrót do centrum handlowego - Mall Tycoon 2 w produkcji
Powrót do centrum handlowego - Mall Tycoon 2 w produkcji

eLKaeR, 17 lipca 2003, 09:32

Dzięki staraniom developerów ze studia Fusion Digital już niebawem ukaże się w sprzedaży sequel PeCetowej strategii ekonomicznej, zatytułowanej Mall Tycoon. Część pierwsza trafiła na rynek blisko osiemnaście miesięcy temu i dotychczas znalazła ponad 300.000 nabywców.

Top 10 gier w US (17/07/03)

ComCo, 17 lipca 2003, 09:08

Na pierwszym miejscu najnowszego zestawienia firmy NPD Intelect, obejmującego tydzień zakończony 5 lipca, możemy znaleźć (w pełni zasłużenie) bestsellerowy dodatek do Warcrafta III, noszący podtytuł The Frozen Throne. Tuż za nim uplasował się popularny MMORPG, pt. Star Wars Galaxies: An Empire Divided, spychając tym samym szósty dodatek do The Sims - Superstar - na trzecią pozycję. Warty odnotowania jest również fakt debiutu na liście najnowszej edycji przygód Lary Croft, tj. Tomb Raider: The Angel of Darkness (10 miejsce).