Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lipca 2003

Poradnik: Restaurant Empire

Sznur, 8 lipca 2003, 18:15

Wśród najnowszych publikacji znajdziecie poradnik do strategii ekonomicznej Restaurant Empire. W kilkunastu punktach przedstawia on najważniejsze aspekty prowadzenia restauracji, poczynając od najbardziej oczywistych podstaw jak wybór restauracji czy też sposób jej zabudowy a skończysz na skomplikowanych czynnościach mających na celu wyciągnięcie z klientów możliwie jak największej ilości gotówki przy jednoczesnym zachowaniu płynności finansowej.

Projekt Dreadnoughts poddano hibernacji

eLKaeR, 8 lipca 2003, 14:32

Firma developerska o nazwie Xenopi Studios pracowała dotychczas nad futurystyczną taktyczną grą akcji, zatytułowaną Dreadnoughts i dedykowaną komputerom osobistym klasy PC. Jednakże rozwój tego projektu został właśnie zatrzymany.

Co myśli korporacja Nintendo o rozgrywce online?

eLKaeR, 8 lipca 2003, 12:24

Przez kilka ostatnich miesięcy systematycznie rosła ilość osób (obecnie znacznie przekracza już milion), korzystających z sieciowych możliwości platform Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox. Tymczasem trzecia konsola nowej generacji, czyli GameCube, nadal nie pozwala swoim posiadaczom na przejście w szeroki wymiar online. W tej sprawie wypowiedział się niedawno George Harrison – wysoko postawiony pracownik amerykańskiego oddziału korporacji Nintendo.

Rozpoczynamy zapisy na kolejną imprezę z cyklu GOL Adventure (08/07/03)

Łosiu, 8 lipca 2003, 12:16

W ten weekend odbędzie się druga impreza „DELTA Force” z cyklu GOL Adventure 2003, tymczasem już dziś rozpoczynamy zapisy na kolejną, trzecią już imprezę, która nosi nazwę „Red Baron”. Dzięki niej dwie wylosowane osoby wzbiją się w powietrze w jednym z przedwojennych samolotów, tj. Piper Cub lub Bucker 131 Jungman, i odbędą około 30 minutowy lot nad Warszawą i okolicami Zalewu Zegrzyńskiego. Co ciekawe i emocjonujące zarazem, na własnej skórze przekonają się jakie właściwości pilotażowe posiadają te pionierskie konstrukcje (drewno pokryte płótnem i słabe silniki).

Zapowiedziano Joint Operations, czyli kolejne wirtualne wieloosobowe działania wojenne na szeroką skalę
Zapowiedziano Joint Operations, czyli kolejne wirtualne wieloosobowe działania wojenne na szeroką skalę

eLKaeR, 8 lipca 2003, 12:16

Ekipa developerska z firmy NovaLogic (autorzy m.in. Delta Force: Black Hawk Down) przygotowuje obecnie wieloosobową taktyczną grę akcji o nazwie Joint Operations. Fabuła przeniesie nas w niezbyt odległą przyszłość i przedstawi konflikt zbrojny, umiejscowiony w Indonezji. Podłożem działań wojennych są liczne powstania ludności o charakterze separatystycznym, przeciwko którym wysłane zostają sprzymierzone siły kilku państw zachodnich.

„Bitwa o Wielką Brytanię” - nowa mapa do Battlefield 1942

ComCo, 8 lipca 2003, 11:34

W siedzibie korporacji Electronic Arts wciąż trwają prace nad drugim dodatkiem do Battlefield 1942 (czyli Secret Weapons of WWII) a także nad sequelem tej produkcji, pt. Battlefield Vietnam. Nie oznacza to jednak, że posiadacze oryginalnej wersji omawianej strzelanki pierwszoosobowej muszą znudzeni oczekiwać premiery powyższych tytułów - już niedługo na oficjalnej stronie gry ukaże się kolejna bonusowa mapa, odtwarzająca tym razem bitwę o Wielką Brytanię.

Recenzja: Championship Manager 4

Fajek, 8 lipca 2003, 11:11

CM4 to kolejna odsłona najbardziej znanego obecnie managera piłkarskiego na świecie. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich wersjach, tak i w Championship Manager 4 poprawiono rozgrywkę oraz zwiększono i tak już niezwykłą grywalność...

PlayStation 3 – wielka machina nabiera rozpędu i zmierza do roku 2005...

Łosiu, 8 lipca 2003, 09:59

Całkiem niedawno Ken Kurtaragi prezes i CEO Sony Computer Entertainment na spotkaniu udziałowców tejże firmy stwierdził, iż serce PS3, procesor Cell zjedzie z linii produkcyjnych do 31 marca 2004 roku. Oznacza to że sama konsola trafi do sprzedaży w roku 2005, a dodatkowo potwierdzają to najnowsze doniesienia dwóch niezależnych serwisów internetowych IGN oraz Computer and Video Games, które mówią, iż w różnych studiach developerskich rozpoczęto już produkcję gier na tą platformę sprzętową.

Grand Prix Simulator w produkcji
Grand Prix Simulator w produkcji

ComCo, 8 lipca 2003, 09:51

Pomimo niedawnych premier Colin McRae Rally 3 i Toca Race Driver, „ścigałek” dedykowanych PeCetom wciąż jest jak na lekarstwo. Na szczęście, następujący stan rzeczy planuje zmienić włoski wydawca Lago - otóż jeszcze w tym roku do sklepów powinna trafić gra Grand Prix Simulator, gdzie zasiądziemy za kierownicą popularnych bolidów Formuły 1 i staniemy do rywalizacji o tytuł mistrza tej dyscypliny.

AMD Athlon FX – czyli marketing przede wszystkim

Łosiu, 8 lipca 2003, 09:17

Jak już możecie się domyślić z tytułu przedmiotem tego newsa jest nowy procesor znanej firmy AMD i jego bardzo charakterystyczna nazwa. Widać specjaliści od marketingu tego wytwórcy procesorów chcą skorzystać z szumu jaki powstał wokół nowego dziecka nVidii, GeForce FX i (według informacji podanych przez serwis Adrian's Rojak Pot) użyją tego samego symbolu „FX” by oznaczyć procesor Athlon XP z rdzeniem Thorton. Procesor ten jest niczym innym jak procesorem Athlon XP na rdzeniu Barton z obciętą połową jego pamięci cache L2.

Nieoficjalny FAQ trzeciej części cyklu Fallout

Łosiu, 8 lipca 2003, 08:38

Od jakiegoś czasu panowie z zespołu developerskiego Black Isle, w tym głównie Josh Sawyer, dyskutują z fanami na różnych forach dyskusyjnych na temat rozwiązań, które zastosują w swym właśnie opracowywanym projekcie Van Buren, za którym z 95% pewnością kryje się docelowy, oficjalny tytuł Fallout 3. Do tej pory ujawnili taką ilość informacji o tym dziele, że jeden z fanów serii Fallout, niejaki NCR_Ranger, zebrał je w całość i opublikował nieoficjalny FAQ trzeciej części cyklu Fallout. Należy zaznaczyć, że jest tego całkiem sporo.

Team Sabre dopiero wiosną 2004 roku
Team Sabre dopiero wiosną 2004 roku

ComCo, 8 lipca 2003, 08:14

Na początku czerwca informowaliśmy Was o rozpoczęciu prac nad dodatkiem do gry Delta Force: Black Hawk Down, noszącym podtytuł Team Sabre. Jego rynkowy debiut miał odbyć się już na jesieni bieżącego roku, jednak wydawca - firma Novalogic - postanowił zmienić swoje dotychczasowe zapowiedzi, przez co owe rozszerzenie zadebiutuje na sklepowych półkach dopiero wiosną 2004 roku.