Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lipca 2003

Gothic II: The Night of the Raven ma już swoje oficjalne miejsce w Internecie. Ujawniono pierwsze screenshoty!
Gothic II: The Night of the Raven ma już swoje oficjalne miejsce w Internecie. Ujawniono pierwsze screenshoty!

eLKaeR, 28 lipca 2003, 15:51

Wszyscy entuzjaści wirtualnej gry fabularnej pt. Gothic II z pewnością oczekują teraz niecierpliwie momentu ukazania się w sklepach rozszerzenia tej pozycji, noszącego nazwę The Night of the Raven. Na razie w Internecie pojawiła się testowa edycja oficjalnej strony nowego dzieła pracowników firmy Piranha Bytes wraz z parą debiutanckich screenshotów.

Dead or Alive Online, czyli skompilowane wieloosobowe edycje Dead or Alive, Dead or Alive 2 i Dead or Alive 3?
Dead or Alive Online, czyli skompilowane wieloosobowe edycje Dead or Alive, Dead or Alive 2 i Dead or Alive 3?

eLKaeR, 28 lipca 2003, 13:41

Japońska korporacja Tecmo nadal przygotowuje wirtualną grę walki o nazwie Dead or Alive Online, przeznaczoną dla platformy Microsoft Xbox. W myśl dotychczasowych założeń dystrybucja gotowego produktu ma wystartować jesienią 2003. Tymczasem, według licznych nieoficjalnych źródeł, premierę przesunięto na bliżej nieokreślony termin w pierwszej połowie przyszłego roku.

Niebawem dojdzie do rynkowej konfrontacji układu GeForce FX 5700 z chipem Radeon 9600 Pro

eLKaeR, 28 lipca 2003, 13:40

Pomimo ciągle rosnącej popularności procesorów graficznych marki ATI Technologies, konkurencyjna korporacja nVidia nie składa broni w batalii o względy klientów i zamierza rozszerzyć swoją ofertę o kolejny układ z linii GeForce FX. Nosi on oznaczenie 5700, a dotychczas ukrywany był pod nazwą kodową NV36.

Zarządzaj własnym portem lotniczym w Airline CEO
Zarządzaj własnym portem lotniczym w Airline CEO

Syriusz, 28 lipca 2003, 13:39

Już niedługo do sklepów powinna trafić nowa strategia ekonomiczna firmy Screaming Games, pod tytułem Airline CEO. Jak łatwo można domyślić się po nazwie, będziemy tutaj zarządzać własnym portem lotniczym i staniemy się odpowiedzialni za ogólną politykę rozwoju naszego nowego miejsca pracy.

Agon w przygotowaniu
Agon w przygotowaniu

ComCo, 28 lipca 2003, 12:04

Węgierski zespół developerski Private Moon Studios ogłosił, iż w jego siedzibie aktualnie trwają prace nad rozbudowaną grą przygodową o nazwie Agon (Ancient Games Of Nations). Wszyscy wielbiciele produkcji tego typu muszą się nastawić na pewną nowość - otóż autorzy zapowiedzieli, że całość będzie składać się z 14 epizodów, jakie zostaną udostępnione do pobrania z Sieci za stosowną opłatą w przeciągu najbliższych dwóch lat.

Port Royale – kolejne usprawnienie

Syriusz, 28 lipca 2003, 10:41

Niemiecka firma Ascaron Software wypuściła północnoamerykańską wersję patcha v1.4.0.3 do gry Port Royale. Uaktualnienie zawiera kilka pomniejszych poprawek językowych, a także rozwiązuje problemy związane z wyświetlaniem tekstów i błędów w kodzie gry.

Freedom Fighters – oficjalna strona
Freedom Fighters – oficjalna strona

Syriusz, 28 lipca 2003, 10:36

Oficjalna strona gry Freedom Fighters jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Na witrynie w chwili obecnej można znaleźć takie ciekawostki jak: cechy gry, wybrane screenshoty, filmiki czy aktualne newsy. W najbliższym czasie powinny również powstać nowe działy (charakterystyki bohaterów, opisy broni, miasta, itp.).

Zaktualizuj BloodRayne do wersji v1.1

ComCo, 28 lipca 2003, 10:08

PeCetowa konwersja „wampirzej” gry BloodRayne pojawiła się na sklepowych półkach w maju bieżącego roku. Autorzy ze studia Terminal Reality wcale nie zaprzestali jednak prac nad pełną wersją, czego dowodem może być opublikowanie w Sieci pierwszej poprawki systemowej.

Plany Atari na najbliższą (i trochę dalszą) przyszłość

ComCo, 28 lipca 2003, 08:53

Korporacja wydawnicza Atari, chcąc zapewne ułatwić graczom odliczanie dni do momentu rynkowego debiutu najnowszych tytułów, zaktualizowała swój cały plan wydawniczy. Poniższa lista obejmuje zarówno tytuły dedykowane komputerom klasy PC, jak i następującym konsolom: Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox, Nintendo GameCube oraz Nintendo GameBoy Advance.

Ultima X: Odyssey następcą Ultimy Online

Łosiu, 28 lipca 2003, 08:00

O jeszcze niezapowiedzianej i ukrywanej w ścisłej tajemnicy grze Ultima X: Odyssey mieliśmy przyjemność pisać już kilkukrotnie, głównie za sprawą anonimowych donosicieli zatrudnionych w korporacji EA. Dziś kolejny raz poruszę ten temat, przy czym w przeciwieństwie do poprzednich rewelacji dziś mamy do czynienia z o niebo bardziej autentycznymi i prawdziwymi danymi niż to miało miejsce dotychczas.