Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 lipca 2003

Championship Manager 4 PL w końcu z łatką (EP4 Unicode)
Championship Manager 4 PL w końcu z łatką (EP4 Unicode)

Speed, 9 lipca 2003, 17:43

Polscy fani gry w końcu mogą cieszyć się najnowszą łatką do Championship Managera 4. Wersja 4.0.7 eliminuje większość „najcięższych” bugów w kodzie gry i znacznie poprawia stabilność „czwórki”. Wyeliminowana lista błędów, a także bezpośrednie linki do nowego patcha w dalszej części wiadomości.

Samsung Cybertalenty 2003
Samsung Cybertalenty 2003

Fajek, 9 lipca 2003, 16:43

W tym roku w ramach Światowego Festiwalu Kultury Cybernetycznej, polskim rozgrywkom w grach komputerowych World Cyber Games 2003 towarzyszy konkurs kreatywny SAMSUNG CYBERTALENTY 2003.

Seria Premier Manager powraca do życia!
Seria Premier Manager powraca do życia!

eLKaeR, 9 lipca 2003, 15:53

Cykl wirtualnych managerów futbolowych o nazwie Premier Manager zapoczątkowała w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku firma Gremlin Graphics. Część byłych pracowników rzeczonej instytucji zatrudnia obecnie korporacja Zoo Digital Publishing, która uzyskała prawa do wspomnianej serii od koncernu Atari i zamierza teraz wskrzesić legendę.

Zostań profesjonalnym strażakiem!

ComCo, 9 lipca 2003, 13:40

O tym, że ratowanie innych może być znacznie ciekawsze od totalnej destrukcji wszystkiego, co się rusza, wiedzą nie tylko wielbiciele cyklu Emergency. Otóż w siedzibie studia Interactive Vision trwają właśnie prace nad nową, trójwymiarową grą akcji o nazwie Firefighter 259, w której gracze wcielą się w rolę profesjonalnego strażaka i dostaną do wykonania szereg różnorodnych misji, w pełni oddających ciężki żywot osób trudzących się tym zajęciem.

Beta-testy Wish rozpoczną się w listopadzie

ComCo, 9 lipca 2003, 13:10

Prace nad kolejną grą fantasy MMORPG, tj. Wish, zostały ogłoszone w marcu, zaś pierwszy pokaz programu odbył się na targach E3. Od tamtego czasu zespół Mutable Realms ciężko pracował nad dopracowaniem swojego dzieła, czego dowodem mogą być zamknięte beta-testy pełnej wersji, które zostały niedawno zaplanowane na listopad bieżącego roku.

Komputer ŚWIAT GRY 8/2003 w kioskach
Komputer ŚWIAT GRY 8/2003 w kioskach

Solnica, 9 lipca 2003, 12:50

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, sierpniowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Tym razem do czasopisma dołączone zostały dwie płyty CD: pełna wersja symulatora śmigłowca ratunkowego - Search and Rescue 3 PL, oraz, na co szczególnie chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę, Encyklopedia GIER 2003 Pocket. Wewnątrz numeru znajdziecie jak zwykle wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów pokrewnych.

Nowy Dodatek do serii The Sims, czyli integracja dwóch światów: Harrego Pottera i The Sims
Nowy Dodatek do serii The Sims, czyli integracja dwóch światów: Harrego Pottera i The Sims

Łosiu, 9 lipca 2003, 12:35

Na początku czerwca przy okazji opublikowania raportu „Bank of America Securities Software Market Outlook 2003” wyszło na jaw, iż korporacja Electronic Arts w październiku tego roku wyda siódmy i zarazem ostatni przed premierą The Sims 2 dodatek do pierwszej częsci The Sims. Dziś EA oficjalne potwierdza tą informację i ujawnia szczegóły na temat owego rozszerzenia. Tytuł roboczy rzeczonej produkcji brzmi The Sims Makin Magic, a wprowadza ona do świata simów... magię!!!.

Amerykański futbol z widokiem FPP, czyli ESPN NFL Football
Amerykański futbol z widokiem FPP, czyli ESPN NFL Football

eLKaeR, 9 lipca 2003, 12:05

Wśród gier wirtualnych, traktujących o futbolu amerykańskim, prym wiedzie obecnie seria, tworzona przez korporację Electronic Arts i firmowana nazwiskiem Johna Maddena. Zdecydowany atak na pozycję rynkowego lidera zamierza przypuścić studio Visual Concepts Entertainment, które do spółki z korporacją Sega przygotowuje program konkurencyjny i w pewnych elementach innowacyjny.

Singles - nadchodzi konkurencja dla serii The Sims?

ComCo, 9 lipca 2003, 12:04

„Symulatory życia” są jednym z najpopularniejszych gatunków gier na świecie, jednak od kilku lat prym w tej kategorii bez wątpienia należy do serii The Sims. Już niedługo do sklepów zawita jednak produkcja autorstwa niemieckiego zespołu Rotobee, pt. Singles, która być może zachwieje rynkową pozycję powyższego cyklu.

Zapowiedź: Judge Dredd - Dredd versus Death

Fajek, 9 lipca 2003, 11:00

Sędzia Dredd - twardziel jakich mało i osoba, która śmiertelnie poważnie traktuje swoją pracę – to postać, w którą wcielamy się w tej produkcji. Gra nie ma nic wspólnego z filmową adaptacją przygód Dredda, ale bezpośrednio nawiązuje do komiksu...

Wydawca Postal 2 tym razem zaoferuje nam symulator organizacji przestępczej
Wydawca Postal 2 tym razem zaoferuje nam symulator organizacji przestępczej

Łosiu, 9 lipca 2003, 10:05

Firma Whiptail Interactive, znana z tego, iż podjęła się wydania tak kontrowersyjnego tytułu jakim niewątpliwie jest Postal 2, oświadczyła, iż w jej ofercie znalazł się kolejny tytuł związany z przemocą i zorganizowaną przestępczością. Mowa tu o grze noszącej dużo mówiący tytuł Gangland. Premiera tej produkcji przewidziana została na listopad bieżącego roku, a za jej powstanie odpowiada 17-osobowy duński zespół developerski MediaMobsters.

Ustanowiono nowy rekord świata w klasycznej grze zręcznościowej pt. Donkey Kong
Ustanowiono nowy rekord świata w klasycznej grze zręcznościowej pt. Donkey Kong

eLKaeR, 9 lipca 2003, 09:55

Właśnie pobito dotychczasowy rekord świata (879.200 punktów) w grze Donkey Kong, istniejącej w branży elektroniczno-rozrywkowej od ponad dwóch dekad. Rezultat został zarejestrowany przez Twin Galaxies, czyli wirtualną bazę wyników, funkcjonującą od 1981 roku.

Top 20 gier w UK (09/07/03)

eLKaeR, 9 lipca 2003, 07:55

Kolejna odsłona przygód Lary Croft i pakiet EyeToy: Play – ta para debiutanckich produktów zajęła dwa pierwsze stopnie podium w aktualnej edycji zestawienia brytyjskich bestsellerów elektroniczno-rozrywkowych, przygotowywanego przez organizacje ChartTrack i Entertainment and Leisure Software Publishers Association (ELSPA). Najnowszą wersję listy hitów opracowano w oparciu o dane, zebrane w okresie od 28 czerwca do 5 lipca 2003.