Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 lipca 2003

Janusz Kulig na rynku w Krakowie

Fajek, 31 lipca 2003, 15:04

Już w najbliższą sobotę, czyli 2 sierpnia, w godzinach 15-17 zapraszamy wszystkich fanów sportów samochodowych w okolice salonu EMPiK MegaStore w Krakowie na Rynku Głównym, gdzie pojawi się jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych – Janusz Kulig.

Mutant Chronicles Online - prace ciągle trwają
Mutant Chronicles Online - prace ciągle trwają

ComCo, 31 lipca 2003, 14:53

Wszystkich wielbicieli oryginalnej gry papierowej RPG Mutant Chronicles z całą pewnością ucieszyła informacja o przygotowywaniu rozbudowanej produkcji, zaliczającej się do gatunku MMORPG, pt. Mutant Chronicles Online. Od tamtej pory minął już ponad rok, jednak autorzy ze studia Imaginations nie próżnowali - poniżej znajdziecie najnowsze doniesienia w sprawie pełnej wersji omawianej produkcji.

Korporacja Ubi Soft Entertainment nabiera rozpędu, a gra Tom Clancy’s Splinter Cell zbliża się do pięciomilionowego progu

eLKaeR, 31 lipca 2003, 13:20

Przedstawiciele elektroniczno-rozrywkowego koncernu Ubi Soft Entertainment ujawnili właśnie garść danych statystycznych, dotyczących rynkowej sytuacji ich pracodawcy w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2003/2004.

„Kieszonkowe potwory” łapią (prawie) wszystkich!

eLKaeR, 31 lipca 2003, 13:18

Pierwsze gry wirtualne z serii Pokemon zadebiutowały w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku na przenośnej platformie GameBoy. Dwie najnowsze odsłony rzeczonego cyklu, noszące podtytuły Ruby i Sapphire, zostały zadedykowane kieszonkowej konsoli GameBoy Advance i od niewiele ponad tygodnia osiągalne są w Europie. Klienci rodem ze Starego Kontynentu zdążyli nabyć już więcej niż pół miliona egzemplarzy wspomnianych programów.

Trailer „Władca Pierścieni – Powrót Króla”

Fajek, 31 lipca 2003, 13:14

W nasze ręce wpadł teaser-trailer „Powrótu Króla”, ostatniej części trylogii „Władca Pierścieni”, która trafi na ekrany amerykańskich kin już w grudniu tego roku.

Recenzja: Spells of Gold

Fajek, 31 lipca 2003, 12:23

Akcja Spells of Gold rozgrywa się w fantastycznym świecie zamieszkałym przez ludzi, elfy, krasnale, nieumarłych i inne magiczne stwory. Cała obszerna kraina składa się z kilku oddzielnych światów, z których każdy posiada swój własny specyficzny system polityczny i ekonomiczny.

Dangerous Waters - nowy tytuł Sonalysts

Syriusz, 31 lipca 2003, 12:13

Sonalysts Combat Simulations - developer gier wojennych, których akcja toczy się głównie na morzu (np. Sub Command lub Jane's Fleet Command) - umieścił w Sieci informację o tym, że pracuje nad nową pozycją o nazwie roboczej Dangerous Waters.

Castle Strike w produkcji

Syriusz, 31 lipca 2003, 10:40

Firma Data Becker ogłosiła plany wydania strategii czasu rzeczywistego o nazwie Castle Strike, nad którą pracuje aktualnie studio developerskie Related Design, odpowiedzialne m.in. za No Man's Land oraz America.

Tony Hawks Pro Skater 4 na PC i Maca ukończony

Phoenix, 31 lipca 2003, 10:26

Firma Aspyr Media, Inc. poinformowała, iż Tony Hawk's Pro Skater 4 został już przeniesiony na platformy PC, oraz Mac. Proces konwersji tytułu nastąpił dzięki firmie developerskiej Beenox Inc. oraz wspomnianej powyżej Aspyr, która zajmuje się wydaniem wersji PC. Gra w tej właśnie formie ukaże się na półkach sklepowych pod koniec Sierpnia. Jednak już teraz fani mogą ściągnąć grywalne demo, oraz trailer ukazujący nową odsłonę przygód, które wiążą się z czwarta odsłoną jazdy na desce. Możliwość taką oferuje nasz FTP.

Snake Plissken Johna Carpentera w wersji multimedialnej

Phoenix, 31 lipca 2003, 10:21

W dniu wczorajszym firma Namco Hometek Inc. zastrzegła sobie prawo do tworzenia oraz wydawania gier video związanych z postacią Snaka Plisskena - bohatera filmów akcji, który pojawił się w następujących pozycjach: „Escape from New York” i „Escape from LA”. Legendarny reżyser John Carpenter, producent Debra Hill, oraz aktor Kurt Russell będą współpracować z Namco nad stworzeniem multimedialnych wersji przygód Snaka. Pierwsza z serii gier o zmaganiach Plisskena pojawi się najprawdopodobniej na Święta 2005 roku.

Raven Shield dostanie drugi dodatek?

ComCo, 31 lipca 2003, 10:07

Wszystko wskazuje na to, że powtórzy się historia, jaka miała miejsce przy okazji dodatku do pełnej wersji Rainbow Six 3: Raven Shield, noszącego podtytuł Athena Sword. Otóż zachodni sklep internetowy Gamestop.com przygotował właśnie specjalną podstronę, dedykowaną kolejnemu rozszerzeniu omawianej, taktycznej gry akcji...

Top 10 gier w US (31/07/03)

Syriusz, 31 lipca 2003, 09:48

W opublikowanej przez NPD Techworld liście najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych, zaszły pewne zmiany. Po pierwsze: pozycję lidera odzyskał dodatek do Warcrafta III: The Frozen Throne. Po drugie: z listy „wyleciała” pełna wersja Grand Theft Auto: Vice City, ustępując miejsca grze Finding Nemo: Nemo's Underwater World of Fun. Z kolei pozostałe tytuły zanotowały jedynie nieznaczny spadek.

„Pozakulisowe” rozgrywki na najwyższym szczeblu władzy
„Pozakulisowe” rozgrywki na najwyższym szczeblu władzy

ComCo, 31 lipca 2003, 09:31

Chyba tylko przy pomocy kalkulatora możemy policzyć gry, w których powstrzymywaliśmy złowrogie organizacje przed opanowaniem całego świata. Tym razem jednak programiści z zespołu developerskiego PagTech postanowili odwrócić role - otóż w grze Novus Ordum to właśnie my staniemy na czele tajemniczej konspiracji, dążącej do podporządkowania naszego globu.

Hitman 3 już oficjalnie..., Thief 3 nie wcześniej niż za rok...?

Łosiu, 31 lipca 2003, 07:45

Brytyjska firma wydawnicza, Eidos Interactive Ltd, zaprezentowała wczoraj uaktualnienie swojego plan finansowego na kolejny rok fiskalny, który w przypadku Eidosa rozpoczął się pierwszego lipca tego roku i zakończy się ostatniego dnia czerwca 2004 roku. W planie tym wymieniono najciekawsze gry, jakie mają pojawić się w tym roku fiskalnym firmy, a znalazły się wśród nich takie pozycje jak: Italian Job for Europe, Commandos 3: Berlin, Backyard Wrestling: Don't Try This At Home, Whiplash, Championship Manager 03-04, Legacy of Kain: Defiance, Deus Ex: Invisible War oraz Hitman 3: Contracts.