Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lipca 2003

Światło dzienne ujrzał oficjalny zestaw edytorski dla RtCW: Enemy Territory

eLKaeR, 13 lipca 2003, 14:04

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami połączone sztaby firm Activision, id Software i Splash Damage umieściły w globalnej Sieci pakiet edytorski, przeznaczony dla darmowej gry wieloosobowej o nazwie Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory.

Nadchodzi OutRun2, czyli sequel kultowych wyścigów samochodowych rodem z automatów arcade

eLKaeR, 13 lipca 2003, 12:18

Za kilka miesięcy kontynuacji doczeka się klasyczna gra legendarnego Yu Suzukiego, która zawładnęła umysłami miłośników salonowych automatów w drugiej połowie lat osiemdziesiątych XX wieku. Mowa tu o wirtualnych wyścigach samochodowych, zatytułowanych OutRun i wprowadzonych na rynek elektronicznej rozrywki przez korporację Sega w 1986 roku.

Face Breaker #3 - kolejna odsłona polskiego turnieju dla fanów gry Tekken 4

eLKaeR, 13 lipca 2003, 12:05

Dokładnie o godzinie 12:00 w sobotę 19 lipca 2003 roku rozpocznie się trzecia edycja rodzimego turnieju Face Breaker, przeznaczonego dla wszystkich entuzjastów czwartej części serii wirtualnych bijatyk pt. Tekken.

Kolejna runda walki: stan Waszyngton kontra organizacja IDSA

ComCo, 13 lipca 2003, 11:02

Jeżeli jeszcze pamiętacie nasze majowe doniesienia, nt. wprowadzenia w amerykańskim stanie Waszyngton zakazu sprzedaży gier osobom, które nie ukończyły jeszcze 17 roku życia (pod groźbą kary pieniężnej dla sprzedawców w wysokości do 500 USD), to mamy dla Was ciąg dalszy tej historii. Otóż sędzia federalny Robert Lasnik zatrzymał właśnie wejście rzeczonej ustawy w życie, zarzucając jej niezgodność z konstytucją.

Weź udział w bitwie o Wielką Brytanię
Weź udział w bitwie o Wielką Brytanię

ComCo, 13 lipca 2003, 10:30

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, autorzy cyklu Battlefield 1942 opublikowali w Sieci nowy, w pełni darmowy i bardzo rozbudowany scenariusz. Rzeczona mapa pozwoli nam wziąć udział w bitwie o Wielką Brytanię, gdzie (w zależności od wyboru) staniemy po stronie nacierających wojsk niemieckich lub broniących się oddziałów brytyjskich.

Valve poszukuje filmowców do stworzenia dzieła kinowego na podstawie serii Half-Life

ComCo, 13 lipca 2003, 10:04

Według zachodniego magazynu Variety, firma Valve Software aktualnie prowadzi szereg równoległych rozmów z kilkoma przedstawicielami studiów filmowych z Hollywood. Wszystkie spotkania dotyczą przygotowania zupełnie nowego dzieła dedykowanego „srebrnemu ekranowi”, opartego na kultowej już serii Half-Life.