Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 lipca 2003

„Mroczny Rycerz” w wydaniu konsolowym

ComCo, 21 lipca 2003, 14:45

Już niedługo, dzięki wspólnym wysiłkom firm: Ubi Soft, DC Comics oraz Warner Bros, do sklepów na całym świecie powinna trafić nowa produkcja z Batmanem w roli głównej, tj. Batman: Rise of Sin Tzu. Nad całym projektem czuwa znany rysownik Jim Lee, zajmujący się najnowszą serią komiksowych przygód Człowieka-Nietoperza na Zachodzie, który opracował scenariusz i wygląd postaci dla nadchodzącej pozycji.

Serwis z piekła rodem

Fajek, 21 lipca 2003, 14:04

Premiera „Painkillera”, najnowszego FPS-a studia developerskiego People Can Fly, odbędzie się w Stanach Zjednoczonych zimą 2003. Przedsmak tego, co nas czeka, oddaje ujawniony o północy z soboty na niedzielę serwis www.peoplecanfly.com. W jego pierwszej wersji obejrzeć można "zaledwie" screeny z kilku pierwszych poziomów gry, postacie trzech demonów oraz jedną z broni, ale atmosfera, którą udało się osiągnąć autorom strony doskonale wprowadza w klimaty „Painkillera”.

Doom III nadal w produkcji, a niektórzy już tracą głowy i obmyślają "szalone" plany

eLKaeR, 21 lipca 2003, 13:55

Czy kiedykolwiek sądziliście, że jesteście zdolni do całkowitego odizolowania się od rzeczywistości, aby bez reszty poświęcić się ulubionej grze wirtualnej? Jeśli tak, to macie kompana w człowieku nazwiskiem Greg Tanner, który ułożył dość interesujący plan działania, związany z pojawieniem się w sprzedaży trzeciej części sagi Doom.

Gry typu Massive Multiplayer Online źródłem gotówki

Fajek, 21 lipca 2003, 13:55

Gry to nie tylko rozrywka – to również źródło całkiem niezłych zarobków dla graczy. Otóż niezwykle popularnym zajęciem wśród tzw. „hardcore-players” jest sprzedawanie rożnego rodzaju przedmiotów, postaci, statków, waluty, etc. pochodzących z gier Massive Multiplayer Online (lub ich namiastkach jakim jest np. Diablo/Diablo 2) na serwisie aukcyjnym Ebay. Jakiś czas temu jednym z rekordzistów był gracz, który sprzedał łuk z gry Diablo 2 za nieco ponad 1000$. Jednak był to przedmiot na tyle rzadki, że ciężko byłoby znaleźć go i sprzedać go powtórnie, co uniemożliwia w miarę stały przypływ gotówki.

Red Baron - koniec przyjmowania zgłoszeń

Redakcja GRYOnline.pl, 21 lipca 2003, 13:01

Wczorajszej nocy zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń na trzecią imprezę z cyklu GOL Adventure 2003, tj. Red Baron. W ciągu kolejnych kilku dni, z nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które wzbiją się w powietrze jedną z dwóch historycznych maszyn, tj. Piper Cub lub Bucker 131 Jungman, i przez około 30 min podziwiać będą ich możliwości pilotażowe.

Zapowiedź: Mortyr 2

Fajek, 21 lipca 2003, 12:49

Czy pamiętacie jeszcze Mortyra - jedną z niewielu polskich strzelanek FPP z stajni Mirage Media? Ta rozgrywająca się w alternatywnej przeszłości (w której Niemcy wygrali II wojnę światową) i przyszłości gra wydana została w 1999 roku, i choć polskie magazyny komputerowe rozpisywały się o jej jakości, to miała ona zbyt wiele poważnych wad, aby dostać się na szczyt.

Half-Life 2 do końca nie polubi kart nVidii?!

ComCo, 21 lipca 2003, 10:58

Zachodni serwis internetowy XBitLabs doniósł, iż w pełnej wersji Half-Life 2 znajdzie się poważny błąd związany z ograniczniem sterowników DirectX 9.0, który uniemożliwia uruchomienie opcji FSAA (Full Screen Anti-Aliasing), podnoszącej jakość wyświetlanego obrazu, na kartach graficznych opartych o chipset korporacji nVidia.

Atriarch żyje i ma się całkiem dobrze
Atriarch żyje i ma się całkiem dobrze

ComCo, 21 lipca 2003, 10:07

Prace nad nową produkcją, zaliczającą się do gatunku rozbudowanych MMORPG, tj. Atriarch rozpoczęły się jeszcze w 2001 roku. Jakiś czas później ogłoszono beta-testy omawianej pozycji, jednak od tego czasu słuch po niej zaginął. Cały projekt (na szczęście) wcale nie został zawieszony, zaś poniżej znajdziecie garść nowych informacji na jego temat.

PeCetowa wersja Grand Theft Auto: Vice City pokazuje swoje nowe oblicze
PeCetowa wersja Grand Theft Auto: Vice City pokazuje swoje nowe oblicze

eLKaeR, 21 lipca 2003, 09:32

Specjalnie dla entuzjastów bestsellerowej gry pt. Grand Theft Auto: Vice City zamieściliśmy dziś na serwerze FTP wortalu GRY-OnLine nieoficjalny add-on dla tego produktu, noszący nazwę All Opened Up Mod. Rozszerzenie to wprowadza do programu ponad sto interesujących zmian. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami i późniejszego pobierania odpowiedniego pliku.

Republic: the Revolution i jej status „gold”

ComCo, 21 lipca 2003, 08:41

Kilka dni temu informowaliśmy Was o oficjalnym przeniesieniu daty rynkowego debiutu ciekawej mieszanki strategii ekonomicznej i symulacji o nazwie Republic: the Revolution, na wrzesień bieżącego roku. Z kolei doniesienia zespołu developerskiego Elixir Studios mówią wyraźnie o tym, że gra jest już ukończona, aczkolwiek Eidos (wydawca programu) wciąż nie zdecydował się na ogłoszenie jej statusu „gold”.

Poznaj tajemnice, skrywane przez Star Wars: Knights of the Old Republic i rodzinę Neverwinter Nights!

eLKaeR, 21 lipca 2003, 07:55

Jeśli wydaje Wam się, że w stopniu absolutnym poznaliście gry Neverwinter Nights, Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide oraz Star Wars: Knights of the Old Republic, to skonfrontujcie swoją wiedzę z nowymi materiałami z oficjalnej internetowej witryny korporacji BioWare.