Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lipca 2003

Ostra jazda bez trzymanki
Ostra jazda bez trzymanki

ComCo, 20 lipca 2003, 15:27

Wyścigi stunigowanych samochodów ciężarowych na zamkniętych torach, stanowią niezłą okazję do miłego spędzania czasu dla mieszkańców kontynentu północnoamerykańskiego (choć nie tylko dla nich) - w tej „dyscyplinie” przecież nie chodzi o zwycięzców, ale o sporą ilość kraks, wywrotek, itd. Tymczasem programiści z zespołu Activision Value postanowili przenieść ową tematykę na ekrany popularnych PeCetów...

Sphinx zmienia nazwę
Sphinx zmienia nazwę

ComCo, 20 lipca 2003, 13:54

Pudełka z najnowszą propozycją korporacji wydawniczej THQ, tj. konsolową grą akcji z licznymi elementami przygody o nazwie Sphinx and the Shadow nie znajdziemy na sklepowych półkach. Zainteresowani rzeczoną pozycją będą po prostu musieli rozglądać się za napisem Sphinx and the Cursed Mummy na opakowaniu, gdyż niedawno zdecydowano się na zmianę tytułu nadchodzącej produkcji.

Zamknięto siedzibę New World Computing

ComCo, 20 lipca 2003, 13:23

Po ogłoszeniu bankructwa przez firmę 3DO, pewnym stał się również fakt zamknięcia sztandarowego zespołu developerskiego, pracującego na jej zlecenie - New World Computing (autorzy m.in. cyklu Heroes of Might and Magic). Wspomniana powyżej korporacja starała się jeszcze pozyskać innych wydawców dla projektów, nad którymi rozpoczęły się prace, a także potrzebowała trochę czasu na uporządkowanie rozmaitych transakcji, jednak w piątek ostatecznie zamknięto siedzibę rzeczonego studia, znajdującą się w Kalifornii.

Patch v.1.25 dla Master of Orion III, czyli kolejny etap w drodze do pełnej "grywalności"

eLKaeR, 20 lipca 2003, 13:05

Za sprawą firm Quicksilver Software i Atari na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła właśnie następna poprawka systemowa, dedykowana PeCetowej strategii turowej o nazwie Master of Orion III.

Dodatkowe informacje i screenshoty, związane z trybem multiplayer w Commandos 3: Destination Berlin
Dodatkowe informacje i screenshoty, związane z trybem multiplayer w Commandos 3: Destination Berlin

eLKaeR, 20 lipca 2003, 11:55

Wraz z początkiem roku szkolnego 2003/2004 powinna zadebiutować na rynku elektronicznej rozrywki trzecia odsłona popularnej serii Commandos, nosząca podtytuł Destination Berlin. Tymczasem internetowy serwis o nazwie Computer and Video Games przedstawił właśnie dodatkowe informacje tekstowo-graficzne, dotyczące trybu multiplayer w rzeczonym programie.

Konsolowa Syberia w środku gorącego lata

eLKaeR, 20 lipca 2003, 11:11

Minęło już ponad dwanaście miesięcy od chwili rynkowego debiutu PeCetowej gry przygodowej o nazwie Syberia, która zresztą spotkała się później z bardzo dobrym przyjęciem ze strony użytkowników. Niebawem bestsellerowe dzieło firmy Microids zostanie udostępnione również posiadaczom jednej z konsol nowej generacji.