Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lipca 2003

Gdzie jest miłość? Może w krwawej grze o nazwie Postal 2?
Gdzie jest miłość? Może w krwawej grze o nazwie Postal 2?

eLKaeR, 19 lipca 2003, 13:44

Rynek muzyczny zna sporo przypadków wykorzystywania ujęć z gier wirtualnych w wideoklipach rozmaitych wykonawców – m.in. utwór Explode duetu Jordan & Baker (fragmenty programu Mercedes-Benz World Racing) oraz „kawałek” Angel of Darkness pary Alex C. i Yasmin K. (Tomb Raider: The Angel of Darkness). Podobną ścieżką artystyczną zdecydował się pójść amerykański zespół hip-hopowy Black Eyed Peas, który sprzymierzył się na tę okazję z popowym gwiazdorem nazwiskiem Justin Timberlake (obecnie realizuje się solowo, a w przeszłości był członkiem popularnego boybandu *NSYNC).

Budujemy nowy... most!
Budujemy nowy... most!

ComCo, 19 lipca 2003, 12:32

Jedna z życiowych prawd głosi, iż każdy prawdziwy mężczyzna powinien zrobić w swoim życiu trzy rzeczy: posadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna. O ile pierwsza i trzecia czynność wydają się być czymś oczywistym oraz naturalnym, to z budowaniem domu różnie bywa. A gdyby tak, zamiast przygotowywaniem rodzinnego gniazdka, zająć się budową... mostów?!

Zamów przedpremierowo platformę N-Gage i dedykowane jej gry!
Zamów przedpremierowo platformę N-Gage i dedykowane jej gry!

eLKaeR, 19 lipca 2003, 11:44

Korporacja Nokia poinformowała, że dziś zainaugurowano przyjmowanie przedpremierowych zamówień na urządzenie o nazwie N-Gage, czyli osobliwą hybrydę przenośnej konsoli, telefonu komórkowego, odtwarzacza cyfrowego dźwięku (MP3 i AAC), dyktafonu i stereofonicznego odbiornika radiowego.

"Desperaci" z Dzikiego Zachodu szykują się do kontrataku!

eLKaeR, 19 lipca 2003, 11:23

Hola amigos! Jeśli dobrze bawiliście się podczas przemierzania kolejnych etapów gry Desperados: Wanted Dead or Alive, to z pewnością zainteresują Was pierwsze doniesienia, dotyczące kontynuacji tego programu. Wieści nadeszły prosto od gringos, pracujących w niemieckiej firmie developerskiej o nazwie Spellbound.

Francuski rząd wspiera tamtejszych developerów

ComCo, 19 lipca 2003, 10:42

Według informacji opublikowanych na serwisie GameSpot.com, francuski rząd wprowadził w życie specjalny program, mający na celu pomoc tamtejszym studiom developerskim w początkowej fazie tworzenia nowych produkcji.

Monopoly + Pong = The Pebbles
Monopoly + Pong = The Pebbles

ComCo, 19 lipca 2003, 10:33

Jeśli kiedykolwiek myśleliście, że hybrydy popularnych gatunków (FPP/TPP, FPS + gra przygodowa, itd.) stanowią ciekawy materiał na nową produkcję, to korporacja wydawnicza Arxel Tribe może Was mile zaskoczyć. Otóż w jej siedzibie aktualnie trwają prace nad tytułem o nazwie The Pebbles, opisywanym przez samego developera jako wirtualna gra planszowa łącząca w sobie elementy klasycznego Monopoly oraz Ponga. Czego to ludzie nie wymyślą...