Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lipca 2003

CM4: Nowa łatka EP5 dostępna. SI Games na „free transfer”. Edytory niewskazane....
CM4: Nowa łatka EP5 dostępna. SI Games na „free transfer”. Edytory niewskazane....

Speed, 23 lipca 2003, 16:29

W ostatnim czasie dużo działo się wokół Championship Managera 4. Światło dzienne ujrzała prawdopodobnie ostatnia już łatka, panowie z SI Games poinformowali o wygaśnięciu kontraktu z dotychczasowym wydawcą, firmą Eidos. O tym wszystkim, a także o wielu innych ciekawostkach około CeeMowych, piszemy standardowo w rozszerzonej części wiadomości.

Zapisy na ostanią imprezę z cyklu GOL Adventure rozpoczęte

Fajek, 23 lipca 2003, 16:10

Od dziś zaczynamy przyjmować zgłoszenia na ostatnią imprezę z cyklu GOL Adventure – Piraci. Jeśli więc chcesz przeżyć morską przygodę, nie zwlekaj tylko zgłoś się jak najszybciej!

Czy popularny Eminem zapłaci siedmiocyfrową kwotę pokrzywdzonemu producentowi gier?
Czy popularny Eminem zapłaci siedmiocyfrową kwotę pokrzywdzonemu producentowi gier?

eLKaeR, 23 lipca 2003, 15:32

W drugiej połowie maja bieżącego roku globalną Sieć obiegła informacja, dotycząca planów stworzenia gry wirtualnej, poświęconej słynnemu amerykańskiemu wykonawcy muzyki rap – Eminemowi. Dziś wiadomo już, że jeśli nawet produkt ten powstanie (niekoniecznie według pierwotnych założeń), to nie będzie firmowany przez Conspiracy Entertainment.

Prince of Persia: Sands of Time i Beyond Good & Evil w tym roku, ale wyłącznie na PS2

ComCo, 23 lipca 2003, 13:37

Korporacja Ubi Soft Entertainment poinformowała, że jej dwie, aktualnie znajdujące się w procesie przygotowań, produkcje - Prince of Persia: The Sands of Time oraz Beyond Good & Evil - trafią do sklepów jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym, w wersjach dedykowanych wyłącznie platformie Sony PlayStation. Rzeczona informacja dotyczy jednak rynku europejskiego oraz innych państw, gdzie funkcjonuje system PAL w telewizji.

Europa Universalis Crown of the North oraz Nexagon Deathmatch, czyli kolejne gry Strategy First

shd, 23 lipca 2003, 13:34

Zachodni wydawca Strategy First ogłosił, iż tytuły: Europa Universalis Crown of the North oraz Nexagon Deathmatch, trafiły na półki sklepów za oceanem. Co prawda obydwie gry należą do gatunku RTS (strategie czasu rzeczywistego), jednak w samej rozgrywce oraz fabule nie mają ze sobą nic wspólnego.

Recenzja: Crazy Factory

Fajek, 23 lipca 2003, 13:25

Crazy Factory to gra finansowo-strategiczna, w której rozwijamy własny interes, zarządzamy zespołem wynalazców i tworzymy, a następnie sprzedajemy różnego rodzaju... zabawki.

Chcesz zostać beta-testerem gry Wish? Teraz masz okazję!

eLKaeR, 23 lipca 2003, 12:34

Dokładnie dwa tygodnie wstecz opublikowaliśmy pierwszą wiadomość, dotyczącą nadchodzących beta-testów gry z gatunku MMOcRPG pt. Wish. Natomiast dziś prezentujemy najświeższe doniesienia, związane z tym tematem.

„Zapomniany Konflikt” nadejdzie zgodnie z planem
„Zapomniany Konflikt” nadejdzie zgodnie z planem

ComCo, 23 lipca 2003, 12:04

Duet wydawniczy Plastic Reality - Cenega Publishing potwierdził właśnie datę rynkowego debiutu swojej najnowszej produkcji, pt. Korea: Forgotten Conflict. Według aktualnych doniesień, ta taktyczna gra strategiczna powinna trafić na półki zachodnich sklepów jeszcze w październiku bieżącego roku.

Spawn nadchodzi
Spawn nadchodzi

ComCo, 23 lipca 2003, 11:16

Kolejnym superbohaterem, który znajdzie swoje miejsce w branży gier video, został Spawn - autorska postać jednego z najlepszych rysowników na świecie, tj. pana Todda McFarlane'a. Autorzy nadchodzącej produkcji zapowiadają, iż możemy nastawić się na sporo akcji, widok z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a także elementy przygodowe.

Zbliża się Tour de Europe platformy N-Gage

eLKaeR, 23 lipca 2003, 11:03

Oficjalny rynkowy debiut hybrydowej platformy elektroniczno-rozrywkowej o nazwie N-Gage nastąpi 7 października 2003 roku. Wcześniej koncern Nokia zorganizuje swojemu nowemu dziełu specjalną europejską kampanię reklamową, której głównym elementem stanie się objazdowy festiwal promocyjny.

Zbliża się data wydania gry Hannibal

shd, 23 lipca 2003, 10:52

Gra Hannibal, adaptacja znanego filmu Fox Interactive (reż. Ridley Scott), ukaże się w sklepach już w listopadzie. Do końca nie wiemy jak będzie wyglądała sytuacja w Polsce, jednak jak donoszą źródła, w większości regionów świata premiera planowana jest na 20/11/2003.

Doom III dopiero w roku 2004

Łosiu, 23 lipca 2003, 07:21

Na ostatniej, kwartalnej konferencji zarządu firmy Activision stało się to o czym nieśmiało wspominaliśmy już kilkukrotnie, m.in. w wiadomości z maja „Doom III - Czy id Software zdąży przed gwiazdką?”. Otóż termin premiery gry Doom III został oficjalnie przesunięty na czwarty kwartał 2004 roku fiskalnego firmy, co w praktyce oznacza okres pomiędzy styczniem a marcem przyszłego roku. Zaznaczono jednak, iż owa decyzja nie jest decyzją Activision, lecz zespołu id Software, który ma wolną rękę w tej kwestii. Ponadto firma podała przybliżone terminy wydania kilku innych oczekiwanych tytułów, m.in. Call of Duty, Quake IV oraz Rome: Total War.