Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 lipca 2003

Poradnik: Colin McRae Rally 3

Sznur, 16 lipca 2003, 17:30

"Colin McRae Rally 3 to (nie)typowa samochodówka oparta na rajdach samochodowych. Dla wielu z Was poradnik nie będzie potrzebny, gdyż sami wiecie jak macie jeździć. Jednak ten poradnik to zdecydowanie nie nauka jazdy. Tego powinien się każdy sam nauczyć. Ja podpowiem Wam tylko, jak sobie ułatwić tą naukę [...]" - Wydaje się to takie proste: kierownica, cztery kółka i gaz do dechy, lecz czy to wystarczy, żeby wygrać? W razie kłopotów zapraszamy do poradnika.

Relacja z drugiej imprezy GOL Adventure

Łosiu, 16 lipca 2003, 15:45

„Wszyscy bawiliśmy się dobrze - choć niektóre osoby przyprawiały nas o dodatkowe emocje (nie ma to jak majtanie bronią :). Udało nam się ustrzelić „popera” (metalowy cel, składający się po trafieniu) na tyle dobrze, że już nawet reanimacja mu nie pomogła... Ogólnie - sporo broni, dużo huku, a jeszcze więcej dobrej zabawy. Oraz sporo siwych włosów na głowach instruktorów strzelania :) Co do skoku - to ciężko to opisać... Jak można oddać uczucie, gdy się wisi w dziwach AN'tka 4 km nad ziemią...” – zapraszamy do zapoznania się z relacją z drugiej imprezy z cyklu GOL Adventure, czyli DELTA Force.

Więcej joysticków, padów i kierownic marki Saitek
Więcej joysticków, padów i kierownic marki Saitek

eLKaeR, 16 lipca 2003, 13:15

Korporacja Saitek zajmuje się wytwarzaniem różnorodnych manipulatorów (tj. joysticków, padów i kierownic), przeznaczonych zarówno dla komputerów osobistych, jak i rozmaitych konsol. W najbliższym czasie firma zamierza zwiększyć produkcję nawet o 60%.

Lara Croft straciła jednego z ojców. Jeremy Heath-Smith bierze przykład z Billa Ropera.

eLKaeR, 16 lipca 2003, 11:44

Niewiele ponad dwa tygodnie temu szeregi korporacji Blizzard Entertainment opuścił Bill Roper, pełniący wcześniej fundamentalną funkcję w strukturach tej instytucji. Dziś jego śladami podążył Jeremy Heath-Smith, rezygnując po blisko siedmiu latach z wysokich stanowisk, zajmowanych w firmach Eidos Interactive (kierownik działu rozwoju) i Core Design (dyrektor zarządzający i współzałożyciel).

Recenzja: Enter the Matrix

Fajek, 16 lipca 2003, 11:03

Enter The Matrix to przygodowa gra akcji osadzona w realiach znanych z legendarnego filmu Matrix, stworzona w firmie Shiny Entertainment, znanej z takich tytułów jak: Sacrifice, Messiah czy MDK.

Kto, i czy w ogóle, stworzy kolejne odsłony cyklu Heroes of Might & Magic?

Łosiu, 16 lipca 2003, 10:55

Pod koniec maja tego roku przekazaliśmy wam złą nowinę dotyczącą bankructwa zasłużonego wydawcy, firmy 3DO. Dziś, niestety, znowu muszę przekazać fanom gier z 3DO, kolejną złą wiadomość. Tym razem chodzi o zespół ludzi, który przez lata zapewniał nam wyśmienitą rozrywkę pod postacią kolejnych gier z serii Heroes of Might & Magic. Mianowicie zespół ten poszedł w przysłowiową „rozsypkę”.

Zaktualizuj Warcraft III: Reign of Chaos do wersji v1.11

ComCo, 16 lipca 2003, 10:48

Firma Blizzard Entertainment poinformowała o zamieszczeniu w Sieci kolejnej poprawki systemowej do, wydanej w lipcu poprzedniego roku, popularnej strategii czasu rzeczywistego o nazwie Warcraft III: Reign of Chaos. Rzeczony patch aktualizuje program do wersji v1.11, usuwając tym samym szereg różnorodnych błędów.

Sprawa oficjalnego pakietu edytorskiego dla Max Payne 2: The Fall of Max Payne

eLKaeR, 16 lipca 2003, 10:44

Prawdopodobnie w październiku bieżącego roku światło dzienne ujrzy druga część bestsellerowego programu Max Payne, nosząca podtytuł The Fall of Max Payne. Tymczasem prosto z siedziby fińskiego studia developerskiego o nazwie Remedy Entertainment nadeszły (za pośrednictwem firmy 3D Realms) informacje, dotyczące oficjalnego zestawu edytorskiego dla wspomnianego produktu.

Notebook stworzony dla graczy

ComCo, 16 lipca 2003, 09:26

Wszelakie komputery przenośne z reguły nie nadają się do użytku dla graczy z jednego, prostego powodu: zazwyczaj sprawnie obsługują jedynie produkcje dostępne na rynku w momencie zakupu danego notebooka, zaś później bardzo szybko wychodzą z użytku i „wyścigu zbrojeń”, za jaki niewątpliwie można uznać ciągłe modernizowanie posiadanego sprzętu. Na przeciw wysokim wymaganiom wszystkich entuzjastów grania postanowiła jednak wyjść firma VoodooPC z modelem laptopa o nazwie Voodoo Envy M460 Gamebook...

Puzzle w wydaniu massively multi-player online roleplaying
Puzzle w wydaniu massively multi-player online roleplaying

Łosiu, 16 lipca 2003, 08:59

Aż chce się powiedzieć „WOW” patrząc na tytuł tej wiadomości, będący w istocie najzwięźlejszą charakterystyką gry zatytułowanej Yohoho! Puzzle Pirates. Owe nadzwyczajne dzieło (bo o puzzlach jako MMO słyszę pierwszy raz) tworzy, mające swą siedzibę w San Francisco, studio programistyczne Three Rings. Po ośmiu miesiącach alfa-testów ów tytuł wszedł właśnie w fazę otwartych beta-testów i każdy może wziąć w nich udział rejestrując się na oficjalnej stronie internetowej Yohoho! Puzzle Pirates i pobierając darmowego klienta gry.

GTA: Vice City na Xboxa pod koniec tego roku?

ComCo, 16 lipca 2003, 08:28

Redaktorom zachodniego serwisu IGN.com udało dowiedzieć się, że firma Rockstar Games najprawdopodobniej wyda grę Grand Theft Auto: Vice City w wersji dedykowanej konsoli Microsoft Xbox, już w pierwszym kwartale przyszłego roku finansowego (od listopada 2003 do stycznia 2004).