Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 16 lipca 2003, 10:13

Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy - premiera 14 sierpnia

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Jak poinformowała firma CD Projekt trwają intensywne prace nad lokalizacją gry Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy. Jest to nowa propozycja dla wszystkich wielbicieli gier w stylu Robin Hood, Desperados czy Commandos. Stanowi połączenie taktyki oraz elementów RPG z solidną dawką akcji. Gracz wciela się w prywatnego detektywa, byłego członka grupy antyterrorystycznej, który pod presją włoskiej mafii zmuszony jest wykonywać niebezpieczne zlecenia. Musi on wykonać 16 misji, w różnych częściach świata, mierząc się z ponad setką różnych niezbyt grzecznych postaci. W dostępnym arsenale znajdziemy pokaźną ilość broni i gadżetów, służących do eksterminacji nieprzyjaciela.

Gra Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy zostanie wydana 14 sierpnia w pełnej polskiej wersji językowej, w eXtra Grze, i będzie kosztowała jedynie 29,99 złotych. Już teraz pod adresem [link] można znaleźć galerię pierwszych screenshotów prezentujących grę.