Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lipca 2003

Mini-rywalizacja na ziemi i wodzie oraz w powietrzu, czyli zapowiedź cyklu RC Squad
Mini-rywalizacja na ziemi i wodzie oraz w powietrzu, czyli zapowiedź cyklu RC Squad

eLKaeR, 12 lipca 2003, 13:15

Australijskie studio Into3D opracowuje obecnie serię PeCetowych gier pt. RC Squad, traktującą o wyścigach miniaturowych wehikułów, sterowanych przy pomocy fal radiowych. Cykl składać się ma z trzech części, przyporządkowanych następującym środowiskom: ziemia, powietrze i woda.

„Strefa 51” w przygotowaniu

ComCo, 12 lipca 2003, 13:10

Korporacja wydawnicza Midway Games Inc. ogłosiła właśnie prace nad nową, rozbudowaną strzelanką pierwszosoobową, pt. Area 51. Jak sam tytuł wskazuje, przeniesiemy się w niej do tajnego rządowego ośrodka wojskowego, ukrytego na pustyni w Nevadzie.

Blizzard North ma nowego szefa

ComCo, 12 lipca 2003, 12:10

Po niedawnym odejściu czterech czołowych pracowników Blizzard Entertaimnent (w tym trzech współzałożycieli i wiceprezesa Billa Ropera), w rzeczonej firmie wybrana została nowa osoba na stanowisko szefa oddziału Blizzard North. Mowa tu o Ricku Seisie, który swoją „branżową” karierę rozpoczął od funkcji programisty w pierwszej części Diablo, a później odegrał jedną z kluczowych ról przy tworzeniu Diablo II (lead programer). Do momentu omawianej nominacji był kierownikiem sekcji technologicznej w Blizzardzie.

Za sterami samolotu F/A-18 Hornet podczas operacji "Iracka Wolność"

eLKaeR, 12 lipca 2003, 12:05

Blisko cztery miesiące temu rozpoczęła się ofensywa militarna Stanów Zjednoczonych i państw sprzymierzonych w Iraku, która stała się inspiracją dla twórców gry symulacyjnej pt. F/A-18 Operation Iraqi Freedom, czyli projektantów z firmy Graphic Simulations. Program ten stanowi samodzielne rozszerzenie F/A-18 Korea (rok wydania: 1997) i F/A-18 Precision Strike Fighter (2001).

Na Breed poczekamy do września
Na Breed poczekamy do września

ComCo, 12 lipca 2003, 10:21

Po majowej premierze długo oczekiwanego dema Breed, chyba wszyscy przypuszczali, że ukazanie się pełnej wersji gry to tylko kwestia paru najbliższych tygodni. Niestety, tak entuzjastyczne myślenie graczy przerwał właśnie wydawca omawianej produkcji - firma CDV Software - który podał, że data jej rynkowego debiutu została przesunięta na wrzesień.

"Czarnula", "pudło" i "kostka" oczekują na Ligę Sprawiedliwych

eLKaeR, 12 lipca 2003, 09:44

Wśród wielu cyklów komiksowych rodem z amerykańskiego wydawnictwa DC Comics wyjątkową popularnością cieszy się obecnie saga Justice League (jej początki sięgają lat sześćdziesiątych XX wieku), która funkcjonuje również w postaci serialu animowanego (emisją telewizyjną zajmuje się stacja Cartoon Network). Sytuację tę postanowili wykorzystać włodarze korporacji Midway Games i zapowiedzieli powstanie wirtualnej wersji Ligi Sprawiedliwych, przeznaczonej dla konsol stacjonarnych nowej generacji (Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube).